SK  PCHERY  – SK  SLANÝ „B“   2 : 4  ( 0 : 4 )

SESTAVA:

Šajner  -  Šaroch, Kozelka, Kuhn, Kozák  - Husárek,  Průcha, Galbavý, Hrubik Peška, Švásta

STŘÍDÁNÍ:         46. min. Ovčařík za Kozáka

60. min. Žďárek za Pešku

75. min. Procházka za Hrubika

K dalšímu utkání jsme zajížděli do Pcher na souběžně hrané utkání s A týmem celkem v zajímavé, ale dobré sestavě.  Z A týmu vypadl ze studijních důvodů Kozák, kterého jsme mohli použít alespoň na poločas po kterém spěchal do Prahy. Po dlouuuuhatánské době se podařilo přemluvit p.Kozelku a to byl velmi důležitý počin – po půl roce nebyla tato pauza vůbec znát a nelze opomenout ani 2 dorostence. Pro Ovčaříka to bylo prvních 45.minut za dospělé.

Měli jsme za sebou celkem pěknou šňůru bez porážky a na tu jsme chtěli navázat. Od začátku nás hosté trošičku přimáčkli, ale jakmile jsme se dostali v podstatě poprvé do šance (10.min. utkání) tak důrazně trestající Peška uklidil do sítě na 3x dlouhý míč Šarocha. Od této chvíle bylo na hřišti až do poločasu pouze jedno mužstvo. Dvě pěkné branky přidal Neny Hrubik ( jeden z trestného kopu ) a čtvrtou.branku vzal na sebe Průcha – tak jako před týdnem z hranice vápna obstřelil stojícího brankáře. Odehráli jsme jeden z lepších poločasů jarních utkání.

Do 2.poločasu jsme maličko prostřídali a v pohodě jsme zápas uhlídali. Škoda spousty neproměněných šancí – hlavně ta Husárkova byla 1000-ci procentní. Hosté se nechtěli nechat dorazit a bojovali až do konce a v rozmezí 80.- 90.minuty vstřelili šikovně hrajícím ale moc řečnícím Rácem 2 branky – jednu z toho téměř vlastní po nedorozumění Šajnera se Šarochem.

Ke klidnému průběhu utkání přispěli všichni 3 rozhodčí, kteří pískali téměř bezchybně. Na horké pcherské půdě jsme uhráli další 3 body a upevnili si 3.místo v tabulce. Zajímavé je že jsme 2 týdny po sobě vyhráli venku a vždy poměrem 2:4.

Můžeme se těšit na příští týden, kdy do Slaného v neděli zavítá 1.mužstvo tabulky NOVO KLADNO.

Určitě se budeme snažit pokračovat v dobrých výkonech z poslední doby a mohl by to být pěkný zápas.