SK  SLANÝ „B“  – NOVOMĚSTSKÝ  KLADNO   0 : 0

SESTAVA:
Šajner  -  Kozelka, Ondra,  Kuhn, Klusáček  - Husárek,  Průcha,  Hrubik, Landvojtovič Vít  - Peška, Švásta

STŘÍDÁNÍ:   60. min. Cimrman za Švástu

80. min. Žďárek za Hrubika

V dalším domácím utkání jsme přivítali NOVO KLADNO – vedoucí mužstvo tabulky. V prvním vzájemném zápase jsme na Novu prohráli 4:2 a vzhledem k tomuto výsledku i postavení v tabulce jsme po delší době nebyli favoritem utkání. V sobotním utkání 2.mužstvo tabulky ze Stochova prohrálo v Družci a tak případným nedělním vítězstvím ve Slaném mohlo Novo téměř slavit postup do B třídy.

V tomto utkání jsme chtěli ukázat že na jaře patříme mezi nejlepší mužstva soutěže což jsme začali hned od začátku také plnit. Utkání před velmi pěknou návštěvou a před zraky redaktora Kladenského deníku začalo opatrným oťukáváním a vyčkáváním jak bude hra ve velmi teplém počasí vypadat. V prvním poločase si vytvořil 2 pěkné šance velmi dobře hrající Peška a při možnosti postupovat sám na brankáře hostů si míč přišlápl Průcha. Jediným větším vzruchem tak byla 40.minuta, kdy hráče vyhnal ke střídačkám roj včel.

I ve 2.poločase jsme byli jasně lepším mužstvem, ale bohužel se proti nám postavil hlavní rozhodčí, který nedopískal ani jednu ze 2 penaltových situacích – hlavně ta druhá byla úplně jasná !!!. Oba zákroky byly opět na Pešku ke kterému se tentokrát přidala velmi dobrým výkonem celá obrana dirigovaná zkušeným Kozelkou a jeden ze svých nejlepších zápasů odehrál na pravé straně Klusáček.

2 minuty před koncem jsme se dostali do poslední velké šance kdy Průcha sestřelil za letu brankáře hostů ale bohužel ho trefil přímo do nohy.

Po dlouhé době jsme odehráli velmi vyrovnaný a pěkný zápas, který i když skončil bez branek musel být pro diváky zajímavý svým nábojem i průběhem.  Škoda že se nám nepodařilo vstřelit branku – určitě jsme si výhru v tomto utkání zasloužili. Je nutné ještě zdůraznit že vedoucí mužstvo tabulky v podstatě nevystřelilo na naši branku. Myslím si že v 1.B. třídě bude v tomto složení mít veliké problémy.

Za týden zajíždíme k sobotnímu utkání na KABLO s cílem vybojovat zpět 3.místo v tabulce.