NOVO KLADNO  – SK  SLANÝ „B“  4 : 2 ( 3 : 1 )

SESTAVA:
Sedláček  - Kozelka, Kuba, Kuhn, Kemr   - Švásta, Průcha, Vokřál, Kozák,- Hrubik, Landvojtovič Vít
STŘÍDÁNÍ:  60. min. Klusáček za Hrubika

80. min. Žďárek za Kuhna

PŘIPRAVEN: Peška

K dalšímu  utkání jsme zajížděli v nezvyklém čase (neděle 10.15) ke druhému mužstvu tabulky. Již 2 dny před zápasem nevěštily nic dobrého. V pátek se omluvil Šindler, v sobotu Peška (oba zranění ze sálovky), v sobotu večer Zíma (zaměstnání) a v neděli ráno Kovařík (nemoc). I z tohoto důvodu jsme museli ráno vytáhnout z postele Ondru Kubu (díky moc) a i tak jsme odjeli s jedním náhradníkem schopným zasáhnout naplno do hry (Žďárek bolest kolene a Peška natažený sval).

Začátek utkání nám vyšel opravdu skvěle, ale opět jako v celém podzimu vázla koncovka. Mezi 3-10.minutou jsme šli 2x sami na brankáře (Landvojtovič a Vokřál) a místo abychom soupeře dorazili tak jsme dali branku z té nejmenší šance 5.minuta ze skrumáže 0:1 Hrubik. Domácí přidali na obrátkách a sevřeli nás na naší polovině a zcela zaslouženě otočili na poločasových 3:1 – mohlo být u hůř.

Do druhého poločasu jsme nastoupili opět s chutí ještě se o výsledek poprat, ale bohužel se nám nepodařilo vstřelit kontaktní branku – hlavně šance Landvojtoviče bylo veliká, ale bohužel přehodil vyběhnuvšího brankáře i s jeho brankou. Postupem času jsme již hru otevírali stále více a šikovní domácí toho využili 10 min. před koncem k průniku, který musel zastavit penaltovým zákrokem Vokřál – proměněno 4:1.  V 88.minutě z přímého kopu krásně trefuje Kozák a velmi arogantní rozhodčí nepochopitelně zápas ihned ukončuje. Asi bychom stejně více nezmohli, ale je škoda hrát o 2 minuty méně a bez nastavení….

Dle mého názoru jsme v tomto utkání podali vzhledem k možnostem naší sestavy celkem dobrý výkon. Zápas se nepodařil zejména obraně – 3 branky byly opravdu velmi laciné. Po delší době nám zahrál střed zálohy a na hrotu byl vidět velmi dobře se pohybující Vítek Landvojtovič.

Musím říci že jsme letos narazili na určitě nejlepšího soupeře v celém okresním přeboru a dle mého jasného favorita na postup do B třídy. Velmi mladé, agresivní mužstvo s chutí bojovat zcela zaslouženě zvítězilo.

Musíme začít sledovat spodní patra tabulky – což určitě nebyl náš cíl. Co je pro mě absolutně zarážející je přístup některých hráčů i třeba z A týmu, kteří v sobotu vůbec nenastoupí a nemají chuť jít v neděli pomoci . Závěrem bych ještě chtěl vyzdvihnout jednoho hráče – Michal Kozelku, který jako správný kapitán nastoupil i s teplotou 390 C a utkání odehrál velmi dobře.