SK SLANÝ „B“ – SK  BANÍK LIBUŠÍN  0 : 4  ( 0 : 1 )

SESTAVA:
Břížďala  - Kozelka, Kemr, Kuhn, Žďárek   - Švásta,  Průcha, Vokřál, Čablík  -
Peška, Landvojtovič Vít
STŘÍDÁNÍ:            46. min. Klusáček za Vokřála

46. min. Kovařík za Pešku

60 min. Šindler za Žďárka

V dalším utkání jsme nastoupili za krásného počasí na velmi dobře upraveném starém hřišti proti poslednímu  mužstvu tabulky, které v posledních 2 zápasech vytěžilo 4 body.

Tak jako v předešlých utkáních jsme byli od začátku jasně lepším mužstvem a bohužel jsme opět v prvním poločase neproměnili své velké šance (2x Čablík). Jednoduše hrající hosté trestali a hned z prvního rychlého protiútoku nikým nehlídaný Kopřiva poslal dlouhý míč za naši obranu, kde ve skluzu míjí míč Kemr a hostující útočník dává na 0:1. Již do poločasu mohlo být hůř. Po naší ztrátě míče,  kdy stejným způsobem Kopřiva vysunuje na levé straně útočníka (ofsajd ?), který běží sám na brankáře a dobíhající Kuhn ho v poslední chvíli skluzem zastavuje (faul ?).

Do druhého poločasu nastupujeme s odhodláním zápas otočit, ale na hřišti to tak vůbec nevypadá. Hráči nejsou schopni pochopit, že v okresním přeboru se musí již trochu bojovat (tak jako hosté) a nikdo nám nic zadarmo nedá !!!! Naše zoufalství dostupuje vrcholu a hosté nám z dalších brejků nasázejí další 3 branky. Naše hra směrem dopředu nemá jakoukoliv logiku a ve 2.poločose nemáme ani jeden střelecký pokus a brankář hostů je absolutně bez práce.

Toto utkání bylo zřejmě pro všechny absolutně nejhorším zápasem od znovuzaložení našeho B týmu po 3,5 letech. Nikdo nechtěl běhat, hráči se schovávali, aby náhodou nedostali míč a hlavně si každý hrál co chtěl. Střední útočník házející auty na levé straně, útočník hrající střed zálohy atd. Opravdu ještě v tuto chvíli nedokáži ani já pochopit proč se tento zkrat stal.

Určitě to není trénovaností – jak nám pár diskutujících na našem fóru napovídá. Toto byl první letošní  zápas, kdy nás soupeř opravdu přehrál a my musíme zatnout zuby a jít dál. K zasloužené výhře hostům stačilo trochu bojovnosti a 3 šikovní hráči – ani jedno z tohoto u nás opravdu nebylo. Jediným hráčem, který chtěl hrát byl u nás Kozelka.

Již tuto neděli máme šanci na reparát opět v domácím prostředí s Pchery. Doufám že po jednom nepovedeném zápase na nás diváci nezanevřou a hráči se jim odvděčí pořádným fotbalem.