SK SLANÝ „B“ –  KABLO KLADNO  KROČEHLAVY  1 : 1 ( 1 : 0 )

SESTAVA:
Scheiner  - Šaroch, Haffenrichter , Kuhn, Landvojtovič Jan    - Kozák, Průcha, Kozelka, Klusáček   - Hrubik, Landvojtovič Vít
STŘÍDÁNÍ:          5. min. Kemr za Kozelku

PŘIPRAVENI:  Peška, Kuba, Lakota

V dalším  utkání jsme přivítali další kladenské mužstvo KABLO KLADNO. Soupeře od kterého se tak jako od nás před sezonou  očekávalo mnohem více a o to měl být zápas zajímavější. Opět jsme začali řadou omluvenek (Šindler, Kovařík, Žďárek, 2 brankáři A týmu – Sábl a Sedláček i dorostenecký brankář  Břížďala a na poslední chvíli opět Vokřál). Největší problém nastal na postu brankáře, kdy byl již téměř připraven brankář st.gardy p.Lakota, ale na poslední chvíli dorazil Scheiner (oběma díky) což bylo na vývoj utkání zřejmě to nejdůležitější.

První poločas začal nejhůře jak mohl a již ve 2.minutě byl faulován Kozelka (loňským hráčem SK SLANÝ Jonákem) ovšem bez povšimnutí rozhodčího a nastalo další velké oslabení – vynucené střídání po zranění ramene. (naštěstí je Michal v pořádku a po vyšetření v nemocnici se nejhorší scénář nekonal). Hra připomínala spíše vodní polo a byl to místy opravdový boj kdo z koho. Šance se střídaly na obou stranách a oba brankáři se činili. 5 minut před koncem poločasu po faulu na hranici velkého vápna krásně umístěnou střelou přes zeď určil stav poločasu 1:0 Kozák. Již minulý týden bylo vidět, že toto je jeho parketa !!

Začátek 2.poločasu je opět festivalem našich neproměněných šancí (2xHrubik, Landvojtovič Vít) a ve chvíli, kdy můžeme zápas rozhodnout a nepodaří se nám to zcela nesmyslně začínáme couvat a bránit. Od 60 do 80 minuty se ocitáme pod velkým tlakem a místo abychom míč podrželi a rozehráli, tak jej kolikrát až nesmyslně pouze odkopneme většinou na kopačky hostů, kteří jsou opět velmi rychle v našem vápně. Když už vypadá, že se ubráními tak hosté rozehrají velmi rychle rohový kop, který nešťastně trefuje koleno našeho stoper Šarocha a odráží se do šibenice 1:1. Během další minuty vypichuje Šaroch míč útočníkovi a ten již míří do naší prázdné branky – naštěstí zasahuje Scheiner. Poslední šancí hostí je rychlý útok, kdy asi po 5 m ofsajdu běží hosté sami na brankáře, ale neproměňují. Poslední slovo měl domácí Průcha, který z úhlu vystřelil a míč, který se kutálel po brankové čáře vylétl ven – škoda běžela již 91.minuta.

Řekl bych, že do Slaného dorazil jeden z lepších soupeřů. Remíza je se 6-ti náhradníky opravdu spravedlivým vyjádřením 90.ti odehraných minut. Škoda zranění Kozelky – dodatečné díky Kubovi Andrýskovi za jeho asistenci v nemocnici. Ztráta 2 bodů sice mrzí, ale myslím, že jsme letos ztratili více bodů s mnohem horšími soupeři.

Za týden zajíždíme v sobotu od 14 hodin k poslednímu mužstvu tabulky SPARTA DOLY KLADNO tak doufám, že si závěr sezony užijeme tak jak se má.