SOKOL   HRDLÍV  – SK  SLANÝ „B“  1 : 1  ( 0 : 0 )

SESTAVA:
Sábl  -  Šaroch, Kemr,  Kuhn, Klusáček  - Husárek,  Průcha, Hrubik, Cimrman  -
Peška, Kovařík
STŘÍDÁNÍ:         45. min. Landvojtovič Vít za Kemra

70. min. Žďárek za Husárka

K dalšímu utkání jsme zajížděli do nedalekého Hrdlíva. Hned po příjezdu nám bylo jasné že na tomto terénu se opravdu pěkný fotbal hrát nebude – což se velmi brzy potvrdilo.

V tomto utkání jsme se museli obejít bez řady hráčů (Švásta – dovolená, Šindler – zranění, „A“ mužstvo mělo v neděli zápas a dorostenci také). I proto jsme odjeli v podstatě jen s jedním zdravým náhradníkem a vypomoci nám musel i pan Žďárek J. Díky patří i Kovaříkovi a Vítkovi Landvojtovičovi, kteří si vzali na toto utkání dovolenou.

Jak jsem již zmínil výše hra nebyla ani z jedné strany nikterak přesná – na hřišti si nešlo přihrát ani na 2 metry a tak se obě mužstva uchýlila k dlouhým nakopávaným míčům. Jediná šance domácích tak vznikla při sérii 3.po sobě jdoucích rohů, kdy naše obrana trošičku zaspala, ale domácí hlavičkář sám před prázdnou brankou dává nad. Opravdu nezáživný poločas končí pro nás ještě hůř když musíme nuceně vystřídat jinak velmi dobře hrajícího předstopera Kemra , pro kterého to byl po zranění první zápas.

Ve 2.poločase hra nabírá na obrátkách a začínáme mít více ze hry. Hlavně dva velmi vydařené střely Cimrmana volají po brance –  ta levačkou, kterou brankář konečky prstů vyráží těsně nad branku byla opravdu povedená. Vypadá to že domácím, kteří před tímto utkáním jsou na 3.místě tabulky dochází dech a je jen škoda, že rozhodčí neodpískal pokutový kop, kdy bránící hráč podržel míč ve svých rukách min.2 vteřiny. Další šance zůstávají nevyužity na obou stranách a blíží se konec utkání. V 88.minutě velmi kuriózně dává branku Peška, který se zapomněl hluboko na velkém vápně domácích. Hrubik nakopává dlouhý míč na polovinu domácích, který na kruhu přizvedne domácí obránce nešťastně za sebe, kde se „potuluje“ Peška a ze samostatného úniku chladnokrevně proměňuje 0:1.  V dalších minutách bere do svých rukou utkání opět nepřesná dvojice rozhodčích, kdy otáčí zcela jasný aut na polovině domácích. Naši hráči jsou zaskočeni – domácí velmi rychle dlouhým autem rozehrávají míč a bránící Cimrman nechá odcentrovat domácího hráče přesně na hlavu Kočínského (OFSAJD !), kterého Klusáček neubrání a po zázračném zákroku Sábla se míč bohužel odráží zpět k noze Kočínského, který srovnává na konečných 1:1: - běží 90.minuta utkání.

Musím říci že remíza je zcela zasloužená pro obě mužstva. Je jen veliká škoda že jsme poslední útok domácích neubránili a nechali je vyrovnat.

Máme tak z utkání s 2.-4.mužstvem tabulky velmi pěkných 7 bodů a je vidět že tato utkání nám sedí mnohem více než ta, ve kterých musíme tvořit a dobývat obranu soupeře. Uvidíme jak nám to půjde příští týden v zápase s Kamennými Žehrovicemi.