SK  SLANÝ „B“ –  SK  HRDLÍV “A“  2 : 3  ( 1 : 1 )

SESTAVA:
Sábl  -  Šaroch, Kuba, Šindler, Kuhn   - Švásta,  Průcha, Hrubik, Kozelka  -
Čablík, Kovařík
STŘÍDÁNÍ:                        46. min. Kovařík za Hrubika

60. min. Žďárek za Čablíka

75 min. Klusáček za Kuhna

PŘIPRAVEN: náhr.brankář Břížďala

V dalším utkání jsme doma přivítali nám velmi známého soupeře z Hrdlíva, kterému jsme měli co vracet. Předzápasová příprava napovídala tomu že soupeři nedarujeme zadarmo ani metr a s velkou chutí a odhodláním i po předcházejících výsledcích jsme nastoupili k začátku utkání. Bohužel bez útočníka Kovaříka, který dorazil pozdě k utkání a byl tudíž připraven pouze na lavici náhradníků.

Hned po rozehrávce ze středového kruhu se řítil sám na vyběhnuvšího brankáře hostů Čablík a bohužel překopl i prázdnou branku. Hostující brankař ihned rozehrává dlouhým výkopem míč, který zatahuje hostující útočník až na roh našeho vápna kde mu dobře zmenšil střelecký úhel debutující brankář Sábl, ale bohužel slabý odkop útočníka proskočí mezi nohami v brance stojícího stopera Šarocha a prohráváme ještě ne v ukončené             1. minutě 0:1. Hra má spád hlavně z naší strany a na 1:1 vyrovnává po krásné kombinaci ve středu pole Čablík již ve 4.minutě. Celý první poločas se odehrává v podstatě na polovině Hrdlíva, ale bohužel z našich 100% šancí nikdo nedokáže skórovat. Hlavně šance Průchy, Švásty a Čablíka jsou opravdu jasné. Když už se Ondrovi Kubovi podaří přelstít hostujícího brankáře končí míč na spoji tyče a šibenice. Jeden z našich nejlépe odehraných poločasu v tomto ročníku končí 1:1 – a to je základní problém celého tohoto utkání.

I ve 2.poločase tlačíme Hrdlív před jeho branku a i další šance zůstávají neproměněné – Kovařík, Čablík tyč, Kozelka atd. Když už utkání vypadá že bude remízové dostává krásný míč za obranu hostí od Míry Šindlera Kovařík a s přehledem zakončuje 2:1. Místo toho abychom drželi míč na druhé straně hřiště tak nesmyslně začínáme bránit a čekat co hosté předvedou. Bohužel toto se nám nevyplácí a v 87 min. ve skrumáži před brankou, kdy vypadá, že míč má brankář Sábl již ve své moci (ten mu vypadává z rukou) hlavičkuje hostující hráč a vyrovnává na 2:2. Ale ani to není konec – v nastavení nepochopitelně celá obrana opět stojí a i přes ponechanou výhodu hosté hrají dál což se jim vyplácí a strhávají na konečných 2:3 opravdu v posledních vteřinách – již se ani nerozehrává.

Před velmi početnou diváckou kulisou se odehrál velmi pěkný a hlavně slušný fotbal (jediná žlutá karta zápasu Kovařík za svlečení dresu po vstřelené brance).

Bohužel ani v tomto (již 4 zápase) jsme na body nedosáhli i když jsme byli absolutně po všech stránkách lepším mužstvem – dle mého mínění ať si každý udělá obrázek sám – prostě SMŮLA !!! Téměř nic tomuto mužstvu v tomto utkání vytknout nelze – jen nedohraných posledních 5 minut zápasu.

Je to pro nás opět zase ponaučení a věřím že takovéto chvilky hned tak zase zažívat nebudeme. Ještě při psaní tohoto referátu je mi z tohoto utkání smutno.

I v tomto zápase lze některé hráče (Šindler, Kuba, Švásta, Čablík) pochválit i přes nepříznivý výsledek.

Příští týden zajíždíme k dalšímu utkání již v sobotu, kdy hrajeme od 10.30 hod v Kamenných Žehrovicích. Když budeme takto pracovat dále tak se určitě dostaví i výsledky. Daň jako nováček soutěže doufám je již vybrána.