SK SLANÝ „B“  – SK  DRUŽEC  1 : 2  ( 0 : 1 )

SESTAVA:
Cílek  -  Šaroch, Čáblík, Kuhn, Klusáček  - Husárek,  Průcha, Hrubik, Dragoun  -
Peška, Švásta
STŘÍDÁNÍ:         45. min. Kovařík za Pešku

45. min. Cimrmann za Klusáčka

70. min. Landvojtovič Vít za Husárka

V dalším domácím utkání jsme přivítali na domácím hřišti mužstvo z Družce. Za pěkného počasí a poměrně slušné návštěvy začalo utkání velmi opatrně a v podstatě tato opatrnost provázela celých 90.min.

V našich řadách se objevili 2 nováčci – brankář Cílek a záložník Dragoun, který dle mého názoru předvedl v jednou z prvních svých zápasů za dospělé co v něm je. Bohužel ostatní hráči hlavně v záložní řadě ho moc nenapodobili a dle mého názoru jsme se hodně přizpůsobili hře soupeře – nakopávané míče bez kombinace nikam nevedly. Hosté bohužel z jednoho z mála svých výletů do našeho pokutového území celkem šťastně uklidili míč do naší branky a ve 32.minutě se ujali vedení. V prvním poločase už stojí za zmínku pouze hodně diskutabilní zákrok na Pešku (penalta ?), ale jelikož rozhodčí nepíská odcházíme do kabin za stavu 0:1.

Druhý poločas již vyzněl z naší strany trochu lépe – míč jsme dali více na zem, jelikož ze vzduchu jsme proti vysokým obráncům moc šanci neměli a po zásluze jsme se dočkali v 65.minutě vyrovnání po hlavičce Švásty – byla to jeho 6- branka ve 3 zápasech. Hra nabírala na obrátkách – trošičku se i jiskřilo, ale bohužel po střetu Průchy s útočícím hráčem v 80.minutě si hosté doslova vyhádali přímý kop přímo ze středu velkého vápna. K míči se postavil hostují „reprezentant“ Suchopárek posunul si míč ještě o metr dozadu aby měl zeď dál od sebe a asi po 3 minutách dohadování míč uklidil přesně k tyčce špatně postaveného brankáře Cílka – 1:2.

V posledních 10-ti minutách jsme se již na moc nezmohli, ani na tlak ke kterému nás dnes dost nejistě a zvláštně pískající jinak velmi dobrý rozhodčí nepustil. V zápase chudém na šanci měli střelci na obou stranách téměř 100% úspěšnost.

Soupeř nebyl nijak extra lepší a tomuto utkání by asi slušela více remíza. Bohužel byl o trošičku více bojovnější a šel za vítězstvím – my jsme trošičku zřejmě pod dojmem posledních 2 velmi dobrých zápasů čekali že to půjde samo.

Bohužel jsme opět prohráli o 1 branku tak jako již poněkolikáté v této soutěži a odmítli jsme posunutí do velmi klidného středu tabulky.