FK  BRANDÝSEK „A“   SK SLANÝ „B“  3 : 1  ( 2 : 1 )

SESTAVA:
Sábl  -  Šaroch, Kemr, Kuba, Šindler  - Husárek,  Průcha, Hrubik, Klusáček  -
Čáblík, Švásta
STŘÍDÁNÍ:           46. min. Landvojtovič Vít za Hrubika

55. min. Peška za Švástu

65 min. Kuhn za Klusáčka

K prvnímu jarnímu utkání jsme zavítali po dlouhé zimní přestávce na hřiště Brandýska. Ihned po příjezdu jsme viděli že hřiště nebude opravdu ideální k utkání (velmi měkký rozbitý terén na kterém nešlo absolutně nic vymýšlet). Toto hrálo do karet domácím hráčům, kteří v 8-9 lidech betonovali od začátku utkání jak jen mohli. Po našich velkých šancích – střela Švásty a 2 hlavičky Klusáčka (jedna dokonce skončila brankou – bohužel dosaženou rukou) se hosté dostali snad poprvé do našeho vápna a po nedůrazném ataku našich hráčů (hlavně Klusáčka) doslova dotlačili míč za naši brankovou čáru. Náš tlak neopadal naopak sílil ale bohužel slabší chvilku si vybral náš pomezní rozhodčí, který na polovině hřiště pustil min. 2 metrový ofsajd. Všichni včetně domácích i střelce utkání se tomu velice divili a v té chvíli již vedli 2:0.

Ve 40.minutě se vydal  k sólu Čáblík a proměněním snížil na 2:1 – bohužel to byla poslední dobrá věc, která se mu v tomto utkání podařila a jeho další dva uniky tváří v tvář proti domácímu brankáři skončili bez brankového efektu (44.min. do brankáře a 46.min. vedle). Během 5-ti minut jsme mohli zápas jasně otočit – bohužel se nepodařilo.

Zbytek druhého poločasu byl již trochu křečovitější (tak jako část podzimní sezony), ale nedá se říci že bychom hráli špatný fotbal. Při vysunutí obrany a pokusu o vyrovnání jsme již do otevřené obrany v nastavení (91.min) dostali branku na 3:1.

Domácím ke třem brankám stačili v podstatě 2 šance – mi ze 7-mi šancí dali branku jednu. Takový je fotbal.

Toto utkání se nám výsledkově nevydařilo, ale myslím si, že nemusí propadat panice a po takovýchto výkonech body budeme získávat (snad už příští týden s Velkým Přítočnem). Musím bohužel konstatovat, že ani jedna z posil A týmu pro nás neznamenala výraznější pomoc a mezi hráče B týmu všichni v podstatě úplně zapadli.