SK  SLANÝ „B“ -  FK  BRANDÝSEK „B“  7 :1  ( 3 : 0 )

SESTAVA:
Scheiner  -  Šaroch, Kemr, Žďárek, Kuba   - Švásta,  Průcha, Kozelka, Kozák  -
Čablík,  Kovařík

STŘÍDÁNÍ:             46. min. Hrubik za Švástu

60. min. Klusáček za Čablíka

75 min. Šindler za Žďárka

PŘIPRAVENI: Kuhn a  Břížďala

STŘELCI: 4x Čablík, Hrubik z penalty,  Klusáček, Kovařík

Tak jsme se po delším čase dočkali začátku sezony. Start to byl celkem „ostrý“ s loňským účastníkem 1.B třídy, který přijel ve velmi silné sestavě. Na všech hráčích bylo vidět že se na zápas těší a konečně si po 3 letech chtějí zahrát „pořádný“ fotbal.

Sestava doplněná 2 –mi dorostenci z „A“ týmu – Kozák, Kemr byla v tomto zápase ochuzena ještě o Vítka Landvojtoviče (zranění) a Pešku (dovolená).

Zápas jsme začali velmi opatrně – spíše s defenzivní taktikou a čekali jsme s čím na nás soupeř vyrukuje. Hrálo se spíše ve středu hřiště a jediný kdo nás trochu trápil byl brandýský dorostenec (ročník 92) Porazil – veliká škoda, že se pro pokračování své kariéry rozhodl zrovna takto. V 18.min. po výpadu po levé straně krásně našel Kozák  Čablíka a ten se poprvé nemýlil a pod břevno dal první naši branku v okresním přeboru.

Druhou branku střílí stejný hráč po krásné přihrávce od Kovaříka a třetí po samostatném úniku z poloviny hřiště. Poločas 3:0 (krása). Je ale nutno i vyzdvihnout 2 bravurní zákroky brankáře Scheinera.

Do 2.půle nastupujeme se změnou, kdy Švástu střída Hrubik a hra se nám vůbec nedaří – cca 15 min. se trápíme a hosté toho využívají a snižují na 3:1 Porazilem. Jejich další šanci opěr likviduje Scheiner a z protiútoku dává na 4:1 kdo jiný než Čablík po krásné nahrávce před prázdnou bránu od Kozáka. Po hodině hry výtečného Čablíka střídá Klusáček, na kterého je v 65 min.penalta a z ní na 5:1 zvyšuje Hrubik. Další branku střílí Klusáček po nahrávce Kovaříka sám a poslední připravuje krásným míčem do volného prostoru pro Kovaříka, který si dovolil i parádu pro diváky 7:1.

Super výsledek, celkem pěkná hra až zhruba na dvě 10-ti minutovky v obou poločasech,  4 branky Čablíka – co víc si v letošní premiéře přát. Pěkná divácká kulisa si určitě přišla na své a kupodivu oproti spoustě loňských zápasů vydržela až do konce. Velmi dobrý výkon podali i 3 nominovaní rozhodčí ,takže co víc si přát – jen tak dál J

Příští sobotu zajíždíme k utkání „pravdy“ do Velkého Přítočna, které bylo minulý týden pasováno do role favorita okresního přeboru – doufám, že jim tuto roli minimálně znepříjemníme. Po výkonu z tohoto týdne jsem optimistou a celkem se na tento zápas i těším.