SK Slaný – Vraný  1 : 2  ( 1 : O )

SK Slaný nastoupilo v sestavě: SáblKuhn, Hafenrichter, Hrdlička, Peška – Švásta, Hrubik, Tauš, Husárek – Hořejší, Mrština. Na lavičku usedli: Volf, Lorenc, Galbavý, Průcha a gólman Scheiner.

Slánské mužstvo přivedl na hrací plochu nový kapitán Pavel Hafenrichter, Kozelka opět nemohl do zápasu nastoupit pro zranění třísel. K první střele na branku se dostali hosté, běžela 2. minuta,    když z dálky napřáhl Špeta, ale míč šel mimo. Minutu na to Hrdlička musel zasahovat na vápně před nabíhajícím hráčem Vraného. První gól zápasu však padl na druhé straně, Hrubik vybojoval míč, posunul na Mrštinu a ten proti brankáři nezaváhal, to běžela 6. min. zápasu. V 9. minutě opět zahrozili hosté, jejich tvrdá střela však skončila na síti slánské branky zvenku. V 16.minutě pálí na Sábla hostující David, ale jeho střelu náš brankář kryje. V 21. minutě se do střelecké pozice dostává Hořejší, míč sice končí v síti, ale střelec byl v ofsajdu, branka nemohla být samozřejmě uznána. Dvě minuty poté netrefil branku Vraného ani Švásta a na druhé straně střelu hostujícího hráče, která směřovala do šibenice vytěsnil Sábl na roh. V 31.minutě hlavičkují hosté velmi nebezpečně po centru z pravé strany, naštěstí těsně mimo. Na konci poločasu nás hosté zatlačili, vytvářeli si šance, jednu z nich zhatil svým zákrokem Hafenrichter, kdy míč z jeho kopačky mířil těsně nad vlastní branku.

Do druhé půle zápasu nastoupil Průcha místo Švásty. V 58.minutě jsme se dostali po pěkné kombinaci před brankáře hostujícího týmu, ke střele se dostal Peška, avšak Jochmanovu branku přestřelil. Otřepané pravidlo nedáš – dostaneš se potvrdilo, když z následného protiútoku se hosté po levé straně dostali až před Sábla a vyrovnali na 1:1. Poté se hra poněkud přiostřila a docházelo k řadě tvrdých soubojů, nikoliv však záludných. V 67.min. hosté udeřili znovu, tentokrát z pravé strany skórují přízemní střelou a obracejí tak zápas ve svůj prospěch. Slánští se dostali do šance ještě po rozehrání trest.kopu, branku však netrefili, to běžela již minuta 83. V 90.min. ještě vybíhá Sábl před pokutové území, jeho špatný odkop zachytil Špeta, ale branku téměř z půlky hřiště netrefil a míč skončil jen těsně nad břevnem.

Utkání se hrálo před velmi slušnou návštěvou, takové návštěvy pamatujeme z doby,kdy se na slánském stadionu hrávala divize, odhadem přes 350 diváků. K zápasu můžeme ještě dodat, že zvítězilo zkušenější mužstvo, které dnes podalo velmi dobrý výkon.