SK PAVLÍKOV – SK SLANÝ   1:5  (0:4)

Sestava Slaného: Sábl- Kuhn, Kozelka, Čablík, Hrdlička-Volf, Tauš, Mrština, Husárek-Švásta, Hořejší. Náhradníci: Peška, Kuba, Landvojtovič, Kudrna.

Jak už bývá naší tradicí, zápas jsme začali opět velmi aktivně. V úvodních několika minutách jsme domácí vůbec nepustili na naší půlku a hned v úvodu zápasu jsme domácího brankáře přinutili třikrát zasahovat. Ve 12. min. zahrává trestný kop Mrština asi z 25 metrů, jeho střelu lehce tečovala zeď domácích a míč skončil v síti. Poprvé se radujeme z gólu vstřeleného na hřištích našich soupeřů! V 28.min. po levé straně unikl Hrdlička, krásně předložil míč nabíhajícímu Švástovi, ten balón krásně trefil a bombou pod břevno rozvlnil síť podruhé. Ve 32.min. Mrština technickou střelou nechává vyniknout domácího brankáře. Hned dvě minuty nato předvedli Hořejší s Mrštinou ukázkovou narážečku před vápnem a poté Mrština uklidil míč k tyči brány přesnou střelou a my tak vedeme už 3:0. Brankář Sábl předvedl vynikající zákrok v min.36., kdy po chybě Kozelky včasným vyběhnutím zkazil domácím hráčům korekci výsledku. Další naše akce přišla ve 42.min.. Zleva odcentroval Švásta, našel hlavu Volfa, ten se neunáhlil a přihrává před branku Mrštinovi, který tak zblízka snadno mohl završit svůj poločasový hattrick. Poločas končí výsledkem 0:4 a zde musíme poznamenat, že z našeho pohledu slánští hráči předvedli excelentní výkon. Druhá půlka začala opět našim náporem, hned ve 47.min. bombou vyzkoušel Hořejší domácího brankáře. V 50.min. nastupuje do hry Peška místo Švásty. Pouhou minutu poté lehounce tečuje těsně před brankářem hlavou krásný Volfův centr a my vedeme už 5:0! Čestný úspěch zaznamenal Pavlíkov v min. 55., když Sábl neudržel střelu z dálky a pro domácího útočníka bylo snadné jej zblízka překonat. V 60.min. střídá Landvojtovič Kuhna. V 68.min. domácí zahrávají TK z dobrých třiceti metrů a jejich bomba orazítkovala spojnici Sáblovy branky. V 72.min. střídá Hořejšího Kuba. V těchto fázích zápasu již domácí poněkud rezignovali a tak se zápas  v poklidu dohrává.

Až ve 4. zápase venku jsme se konečně dočkali vstřelené branky. Jak už psáno výše, předváděli jsme pěkný fotbal a k našemu výkonu konečně přidali góly. Z vysoké výhry máme velikou radost, ale ještě větší radost nám udělal opravdu perfektní výkon našich chlapců.