SK Slaný – FK Chmel Mutějovice  2 : 2  ( 1 : 0 )

Sestava domácích : SáblKuhn, Kuba, Hrdlička, Zíma – Volf, Mrština, Tauš, Husárek – Hořejší, Průcha. Připraveni : Kudrna, Kozelka, Hrubík a Cimrman.

Od počátečního hvizdu jsme si začali vypracovávat slibné šance  a také jsme se dostávali do zakončení. Nejprve to byla Průchova hlavička po centru Zímy, kterou mutějovický brankář kryl.  V 6.minutě přišla druhá šance – Husárek  se z levé strany dostal až k brankáři, ale míč skončil nakonec mimo branku.  V 10.minutě si hostující hráči pěkně narazili v našem pokutovém území, jejich střela šla však nad bránu. V 16.minutě jsme šli do vedení po přesné Mrštinově střele ze dvaceti metrů, když mu pěkně přihrál Husárek. V 18.minutě si Husárek narazil míč s Volfem, ale prvně jmenovanému střela nesedla. V 25.minutě Mrština  nejdřív vyslal do brejku Volfa, ten však nastřelil pouze vybíhajícího gólmana a v téže minutě se Mrština dostal až před brankáře a jeho technická střela šla do břevna, do tyče a míč se odrazil zpět do pole. Ve 32.minutě naší další akci zakončoval Průcha, jenže mířil vysoko nad bránu. O čtyři minuty později předložil Husárek míč Mrštinovi, ale také on přestřelil.  Úvod druhé půle nám vyšel skvěle, běžela 47.minuta, když Volf našel před bránou volného Tauše a ten ve skluzu poslal míč do mutějovické brány podruhé. Vedeme tedy 2:0.  V 50.minutě se do zakončení dostali hosté, jenže stříleli přímo do Sáblovy náruče.  V 58.minutě bombu Mrštiny jen s námahou vyrazil brankář hostí na roh. V 62.minutě pálil Průcha k tyči, ale také jeho střelu brankář vyrazil na roh, z rohového kopu šla Hrdličkova hlavička těsně mimo.  V 72.minutě se hostům podařilo po ojedinělé akci odcentrovat před bránu, Sábl na míč nedosáhl a zcela volný hráč se štěstím míč dopravil za jeho záda. Snížení skóre přineslo do naší hry nervozitu.  Navíc se zranil Mrština a byl střídán v 75.minutě Hrubíkem. O chvilku později střídá Kozelka  beka Kuhna. V 87.minutě Hrubikova tečovaná dělovka  šla mimo bránu.  V téže minutě střídá Cimrman Průchu.  Když na časomíře svítila 90.minuta, opět zaútočili hosté, po zákroku Husárka na pronikajícího hráče se píská penalta a z ní hosté vyrovnávají na konečných 2:2.

V dnešním zápase slánští hráči předvedli řadu pěkných kombinačních akcí, můžeme říci, že byli téměř po celý zápas lepším mužstvem. Jenže k zisku tří bodů to dnes nestačilo, navíc jsme na jaře již podruhé ztratili dvoubrankové vedení. Ve Slaném se zrodil výsledek, který vyvolá řadu spekulací. Mutějovice totiž bod moc potřebovaly a ze Slaného si jej odvážejí. Navíc naštval některé naše příznivce a diváky, což vedení mužstva mrzí nejvíce.

Jenže o vítězství  ve slibně rozehraném  utkání jsme přišli vlastní nemohoucností při proměňování šancí a neschopností „dorazit“ další brankou prohrávajícího soupeře.