Ohnivec Městečko – SK Slaný  1 : 0  ( 1 : 0 )

Na malé hřišťátko v Městečku nastoupil náš tým v této sestavě: Kudrna – Kuhn, Hafenrichter, Čablík, Hrdlička – Tauš, Švásta, Volf, Husárek – Hořejší, Mrština.

Připraveni k zápasu na lavici usedli: Sábl, Landvojtovič a Peška.

Zápas začal lépe pro domácí, kteří do dnešního zápasu byli bez jediného bodu v soutěži. Poprvé zaměstnali našeho brankáře již ve 4.min., kdy musel krýt prudkou střelu z úhlu. O dvě minuty později pěkně proniká Švásta, přihrává Hořejšímu, jeho centr do šestnáctky ale adresáta nenašel. V 8. min. jsme se zbytečně radovali ze vstřelené branky, neboť hvizd rozhodčího byl nekompromisní, pomezní nám odmával ofsajd. V 11. min. musel zasahovat opět Kudrna, když musel krýt prudkou ránu asi z 25 metrů. Ve 24. min. po pěkné akci Husárek unikl po křídle, z této situace jsme vytěžili pouze rohový kop.  Ve 34. min. Hafenrichter přidržel v poli soupeře za dres, dostává žlutou kartu a domácí zahrávají trestný kop. Prudkou střelu vyrazil Kudrna před sebe a domácí dorážejí míč zblízka do jeho sítě. Poločas jsme dohráli aktivně, snažili jsme se srovnat skóre, ale naše aktivita nevedla k vážnějšímu ohrožení domácího gólmana. Do druhé půle nastoupil Landvojtovič místo Volfa. Ve 48.min. Čablík po centru Tauše hlavičkuje do boční sítě. V 56. min. má Landvojtovič centrovaný míč na dlouhou nohu, a tak branku přestřelil. V 62. min. Mrština z trestného kopu nastřeluje pouze zeď. V 65. min. prudce střílí Čablík zprava, jeho bombu golman vytěsnil na roh. V 66. min. jde na hřiště Peška místo Švásty. V 75. min. Tauš posadil míč na hlavu Hořejšímu, ale také jeho pokus brankář vyrazil. Deset minut na to se před brankáře dostal opět Hořejší, následně Čablík, ale ani jeden z nich skórovat nedokázal. V nastaveném čase si na ostrý centr Čablíka naběhl Landvojtovič, ale zblízka branku přetřelil a k naší smůle v síti soupeře skončil pouze náš hráč.

Sehráli jsme další utkání se špatným koncem pro naše mužstvo. Na hřišti našich dosavadních soupeřů jsme přes všechny naše šance ještě nedali ani jediný gól a skóre 0:6 z těchto zápasů, je pro nás smutnou skutečností, nepříjemným faktem a velikým zklamáním.