SK Slaný – Sokol Jeneč  1 : 0  ( 1 : 0 )

Sestava Slaného : Kudrna – Zíma, Čablík, Hrdlička, Peška – Volf, Průcha, Tauš, Husárek – Mrština, Hořejší.

Náhradníci : Hrubík, Vimr, Landvojtovič, Cimrman a Sábl.

Hned v úvodu zápasu jsme se dočkali první naší šance, Průchova tečovaná střela padala obloučkem pod břevno hostujícího gólmana, ten však míč skvěle odvrátil na roh. Ve 12.minutě střílejí hosté na naši branku, ale netrefili, mič šel těsně mimo tyče. Ve 14.minutě se prodral mezi hráči soupeře Tauš, zleva odcentroval, Hořejší ale balón nezpracoval.  V 16.minutě skončil TK hostujícího celku rovněž mimo. Ve 29.minutě hasil Peška na poslední chvíli šanci hostí, za cenu rohového kopu. V náznaku další naší šance se ocitl v minutě 35. opět Hořejší, ale těžký balón mu skočil a následně hlavou příliš problémů brankáři Jenče nenadělal. Dočkali jsme se v 41.minutě, když byl faulován Husárek, k rozehrávce se postavil Tauš a míč posadil přesně na hlavu Hořejšímu a vedeme 1:0. Do druhé půle nastoupil místo Volfa Hrubik. V 51.minutě kopeme znovu TK za faul na kapitána mužstva Mrštinu, Hrubík ale bránu přestřelil. V 56.minutě dal do vápna centr Tauš, Hořejší z voleje netrefil. Pět minut nato poslal po pravém křídle do úniku Zíma Hrdličku, ten však vybojoval pouze roh. V této části zápasu hosté jakoby zapnuli na vyšší rychlostní stupeň a hrálo se spíše na naší polovině hřiště, ale do větších šancí se nedostávali a jejich hra končila před naším pokutovým územím. Paradoxně jsme branku jenečského Riga ohrozili my, a to bombou Husárka, kterou výše jmenovaný vyrazil. To běžela 66.minuta zápasu. Dvě minuty nato přestřelil branku ze slibné pozice Mrština. V 73.minutě střídá Průchu Landvojtovič a hned se zapojil do pěkné kombinace s Hrubikem a Hořejším, posledně jmenovaný však mířil nepřesně. V 78.minutě předvedli hosté přímočarou akci, na jejímž konci stanul jenečský hráč sám před Kudrnou, ten si ale se střelou po zemi poradil a v této chvíli svoje mužstvo podržel. V 80.minutě dochází k dalšímu střídání, když na plac jde Vimr, místo nakopnutého Husárka. Mrština se musel posunout do zálohy a dorostenec Vimr zaujal místo v útoku. Během svého krátkého pobytu na hřišti se dostal ke dvěma samostatným únikům, jednou byl zastaven faulem a tak také on se zasloužil o zisk třech našich prvních jarních bodů.

Až ve čtvrtém jarním zápase jsme se dočkali vítězství a naplno tak bodovali. Náš dnešní soupeř patří rozhodně k lepším týmům, s kterými hrajeme v naší soutěži a proto je pro nás výhra důležitá nejen kvůli postavení v tabulce.