Sokol Jeneč – SK Slaný  3 : 0  ( 0 : 0 )

Jenči nastoupilo Slaný v sestavě: SáblKuhn, Hafenrichter, Hrubik, Hrdlička – Husárek, Tauš, Mrština, Švásta – Hořejší, Galbavý. Náhradníci: Peška, Lorenc a Kudrna.

Zápas začal podobně, jako v Loděnici. Ovládli jsme střed pole, přehrávali svého soupeře a získali územní převahu. Oproti již zmiňovanému zápasu jsme se však dostali do zakončení, vyložených tutovek a zaměstnávali jsme domácího gólmana. Poprvé jej zaměstnal Švásta střelou z úhlu a následně pálil na domácí branku Mrština, to běžela 10.minuta zápasu. A pak to přišlo. Ve 14.min. se nádherně probil středem Tauš, předložil na pravou stranu míč Hořejšímu, ale ten míč napálil nad bránu a zazdil tak naši první převelikou šanci. Pouhé dvě minuty na to, po akci Galbavého, se dostal před domácího brankáře Tauš, zblízka však střílí přímo do něho. Třetí naše velká šance přišla v minutě 35., to se k míči dostal v pokutovém území Mrština, avšak v rozhodujícím momentu podklouzl. Domácí se dostali ke své první střele na brankáře Sábla v minutě 41. Ovšem se slabou střelou asi ze 20 metrů neměl náš brankář problém.  Do druhého poločasu jsme nastoupili beze změn v sestavě. Hned v jeho úvodu se bravurním zákrokem zaskvěl domácí brankář, když bombu Hořejšího levou rukou vyrazil mimo tyče. V 53.minutě vnikl do vápna soupeře Husárek,nepodařilo se mu však přesně přihrát. Domácí měli velikou šanci v 56.minutě, když náš hráč volil špatnou přihrávku dozadu, domácí nás přečíslili a k našemu štěstí domácí útočník přehodil nejen vybíhajícího Sábla, ale také jeho svatyni. Po hodině odehraného zápasu se hra vyrovnala a tak za zmínku z našich šancí stojí pouze Hrdličkův přímý kop k levé tyči  a Hořejšího přiťuknutí Švástovi a jeho rána přímo na brankáře. Dochází také postupně ke dvojímu střídání: Lorenc místo Švásty a následně Peška místo Galbavého. V 80. min. střelu domácích do šibenice vytlačil Sábl na roh, po jeho rozehrání a následném závaru v našem pokutovém území jde Jeneč prudkou střelou zblízka do vedení. V 88.minutě to v naší obraně zaskřípalo znovu, Hafenrichter útočícího hráče ve vyložené situaci podržel za dres a následuje nejen penalta, ale také červená karta pro našeho mladého stopera. Prohráváme 2 : 0. V 90. minutě se domácí dostali k rychlému brejku a skórují potřetí.

Výsledek 3:0 je pro nás krutý, neproměnili jsme vyložené šance, které nám Jeneč během zápasu nabídla. A tak slova jednoho z místních funkcionářů : „Kluci, hrajete tedy pěknej fotbal, ale nedáváte branky!“,mohou být pro nás jen velmi slabou, spíše žádnou útěchou.