SK SLANÝ  - SK DOKSY      1  :  3  ( 1 : 1 )

K poslednímu mistráku podzimu nastoupili slánští v sestavě: Kudrna-Kuhn, Hafenrichter, Kozelka, Hrdlička-Volf, Tauš, Mrština, Husárek-Hořejší, Švásta. Náhradníci: Cimrman, Čablík, Kuba, Sábl.

Zápas jsme začali aktivně , v 7.min. vysunul Tauš Volfa, ten však volil nepřesnou přihrávku místo zakončení. První střelu na bránu vypálil ve 14.min. Mrština, brankář však byl připraven. V 15.min. Tauš vybídl Husárka, jeho střelu však brankář srazil. V 18.min. přiťukl Husárek Taušovi, ten vystřelil po zemi k tyči a brankáři míč proklouzl za čáru. Vedeme 1 : 0. Ve 21.min. střílí Hořejší, gólman si s jeho střelou poradil a z následného protiútoku musel na druhé straně zasahovat Kudrna. V 27.min. jsme měli štěstí, po zaváhání naší obrany zachraňoval Kudrna po střele z blízka. Ve 32.min. střídá zraněného Hrdličku Cimrman. Minutu na to se dostal do šance Husárek po zaváhání obránce Doks, ale tuto nezužitkoval. V 41.min. kopou hosté roh a Vlasatý zblízka nekompromisně vyrovnal. Ve 24.min. kope Mrština TK, míč z jeho nohy však končí pouze v rukách brankáře. Totéž zopakoval o minutu později také Tauš. Druhá půle se od samého začátku pro nás nevyvíjela dobře, v 52.min. naši obránci předvedli v těsném sledu dvě hrubky a hosté jdou do vedení 1 : 2. V 61.min. si Kudrna poradil s hlavičkou hostí po TK, v následující minutě si připisuje další skvělý zákrok. Pouhou minutu na to skvěle zabránil gólu svým zákrokem na brankové čáře. V 67.min. ale kapituluje potřetí, po pěkné akci hostí. V tuto dobu už naši hráči ze hřiště zcela vymizeli a dalo by se říci, že fotbal hráli pouze Doksy. V 75.min. odstoupil Cimrman a nahrazuje ho Kuba. V 81.min. střídá Čablík Husárka. V 86.min. střílel Hořejší, jeho střela však branku minula.

Závěrečný zápas podzimu nám herně vůbec nevyšel. V druhé polovině zápasu jsme hostujícího brankáře ani jednou neohrozili, a tak výsledek 1 : 3 je jednoznačným a spravedlivým vyjádřením průběhu zápasu.