SK SLANÝ  -  BRAŠKOV  4 : 0  ( 1:0 )

Slaný nastoupilo v sestavě:

Kudrna - Kuhn, Kozelka, Čablík, Hrdlička – Volf, Tauš, Mrština, Husárek – Hořejší, Švásta.

Náhradníci: Peška, Landvojtovič, Hrubik, Kuba, Sábl

Zápas začal poměrně vlažně, braškovští věděli, že případná výhra ve Slaném je posune do čela tabulky. V 8.min. zahrávají hosté TK po faulu dvojice našich hráčů, prudkou ránu Kudrna kryl. V 10.min jsme předvedli pěknou kombinaci, ta ale nevedla k zakončení. Následují pouze naše dva rohové kopy, hosté ale vždy nebezpečí odvrátili. Ve 14.min pálí na branku Husárek, nepřesně. Hostující brankář poprvé zasahuje až v 15.min., kdy bez problému kryje Hořejšího střelu. Ve 30.min. našel Tauš pěkně Hořejšího, ten nezaváhal a poslal náš tým do vedení. Ve 37.min. hosté opět zahrávají TK po našem faulu, ale naše dobře postavená zeď střelu zblokovala na roh. Ve 40.min. hosté centrují před bránu, míč lehce olízl břevno naší branky, brankář Kudrna ale celou situaci kontroloval. Velkou šanci jsme propásli ve 44.min. po pěkném úniku Švásty, kdy míč skončil těsně vedle tyče. Do druhého poločasu nastupujeme beze změn v sestavě. V 50.min, viděli diváci opravdu ligovou akci, kdy Hořejší vyslal Mrštinu na křídlo, ten udělal obránce, přesně odcentroval a Husárek elegantně patičkou zvýšil na 2:0. V 53.min. jde Hořejší sám na brankáře, ale míč dobře netrefil. V 62.min. se na našem stadionu tleskalo znovu. Po krásné akci Tauše a Mrštiny střílí Volf, hostující golman se vyznamenal. Dvě minuty na to Kudrna likviduje prudkou ránu hostí. V 66.min. Hořejší přiťukl Švástovi a vyslal jej tak do brejku, hostující golman v rozhodujícím okamžiku podklouzl a Švásta jej poté pěkně přehodil. Vedeme 3:0. V 71.min. střídá Hrubik Volfa, v 77.min. Peška Hořejšího. V 80.min. předvedli naši hráči další parádu. Mrština přihrává Husárkovi a ten s ledovým klidem uklidil míč k tyči branky počtvrté. V82.min. střídá Landvojtovič Kuhna. Poté se již zápas dohrává v poklidu, protože je rozhodnuto.

Postavení Braškova v tabulce nám napovídalo, že přijede silný soupeř. Naši hráči však svým výkonem předčili své soupeře a zvítězili po zásluze. Toto mi potvrdí každý divák, který dnes byl na fotbale ve Slaném. Naši hráči, hlavně v druhém poločase sklidili za své parádní akce několikrát potlesk diváků. Po zápase vedení Braškova  sportovně uznalo, že dnes bylo Slaný lepší.