LANDVOJTOVIČ             ČABLIK          KRAKEŠ       HRDLIČKA

PRŮCHA         TAUŠ            SEDLÁČEK            VOLF

GALBAVÝ           HOŘEJŠÍ

Střídali:  72.min. –  Průchu   HRUBIK

74.min. –  Sedláčka HAMOUZ

Připraveni:  Husárek, Peška

Po nevydařeném zápase proti Neratovicím jsme doma přivítali celek Řevnic, jehož série sedmi vítězství v řadě byla obdivuhodná a jen málokdo předpokládal, že u nás bude přerušena. Nechybělo mnoho a hosté si mohli připsat první porážku! Obě mužstva začala zápas opatrně, ale hned z první šance se radovali hosté. Po špatném odkopu naší obrany přišel centr a Kalivoda hlavou vymetl šibenici 0 : 1. Postupně jsme přebírali iniciativu a v 18.min. po přihrávce Tauše měl na noze vyrovnání Galbavý, ale zaváhal se střelou a o míč přišel. Ve 31.min. bylo vyrovnáno. Hostující brankář nedosáhl na míč a ten přímo z rohu z kopačky Volfa skončil v síti 1 : 1. Hned po rozehrání hosté málem využili špatný odkop Scheinera, ale byl z toho jen roh. Ve 36.min. předvedl nádhernou akci Hrdlička, když z pozice levého obránce přešel přes čtyři hráče až před brankáře, ale nastřelil jen jeho nohy. Ve 39.min. jsme konečné zúročili naší převahu. Po kombinaci Hořejšího s Průchou proběhl Volf obranou a vedli jsme 2 : 1. Ve 43.min. mohli hosté vyrovnat, jenže Kalivodovu střelu zblokoval výborně hrající Krakeš na roh. Druhý poločas jsme začali parádně. Galbavý vybojoval míč a spolu se Sedláčkem postupovali na jediného obránce. Sedláčkovi míč utekl, ale ještě stačil přihrát Hořejšímu, jehož bomba orazítkovala tyč ! Bohužel v 52.min. byl na nás rozhodčí hodně přísný. Hostující útočník v rohu velkého vápna u brankové čáry zasekl míč a s výkřikem se zhroutil. Následovala penalta 2 : 2. V 61.min. šel do brejku Tauš, přihrál Galbavému, který mohl jít sám na brankáře, ale byl odpískán faul a kopalo se proti nám ?! V 65.min. hosté odvrátili rohový kop jen zpět k Volfovi a jeho centr našel na malém vápně hlavu nabíhajícího Hořejšího a míč se třepetal v síti 3 : 2. Vedení jsme však dlouho neudrželi. O tři minuty později jsme se nechali zaskočit dlouhým míčem, který hostující útočník proměnil ve vyrovnávající gól 3 : 3. Až do konce zápasu hrála obě mužstva na vítězství. Blíže jsme k němu měli my. V 72.min. nabíhal Hořejší do šance na centr Landvojtoviče a byl stažen za dres, ale píšťalka rozhodčího byla němá. Deset minut před koncem dvojice Tauš-Galbavý předvedla dvě výborné akce, kterým chybělo jen zakončení. Nejprve poslal Tauš do sóla Galbavého, ale ten zblízka nastřelil jen brankáře. O minutu později si role vyměnili. Galbavý přihrál Taušovi, ten se jesličkami uvolnil přes obránce do velkého vápna, ale volil prudkou střelu a míč šel z deseti metrů nad břevno. Poslední možnost strhnout vítězství na svou stranu měli hosté v prodloužení z tr.kopu. Scheiner však míč z pod břevna vytáhl na roh. Diváci viděli výbornou hru obou mužstev. K úrovni zápasu přispěla i velmi dobrým výkonem trojice rozhodčích, jen ta penalta byla hodně, hodně přísná.