KUHN             ČABLIK          KRAKEŠ       LANDVOJTOVIČ

HUSÁREK         TAUŠ            VOLF         PRŮCHA

GALBAVÝ           HOŘEJŠÍ

Střídali:  55.min. –  Průchu  KUBA

74.min. –  Landvojtoviče  KROC

75.min.  -  Volfa  VOKŘÁL

Na svém hřišti jsme k dalšímu mistrovskému zápasu přivítali celek Neratovic. Hosté se představili jako zatím nejlepší soupeř proti kterému jsme hráli. A když se k tomu z naší strany přidal velmi slabý výkon, na soupeře jsme neměli a po zásluze prohráli. Už v 6.min. hlavičkoval hostující útočník zblízka nad Šarochovu branku.. Ve 27.minutě zachránil Šaroch se štěstím tečovanou střelu. Ve 31.min. tečovaný trestný kop vyboxoval Šaroch jen před velké vápno a hned musel čelit střele. Tu se mu povedlo vyrazit do strany, kde bohužel dvojice Galbavý-Landvojtovič nedokázala zamezit centru na zadní tyč. Tam nabíhající hráč soupeře trefil bombou z voleje pod břevno a prohrávali jsme 0 : 1. Ve 40.min. si připsal Šaroch výborný zákrok a jen díky němu jsme neprohrávali vyšším rozdílem. Z naší strany jsme za celý poločas neviděli jedinou pěknou akci a tudíž jsme se nedostali ani ke střele. Do druhého poločasu jsme vstoupili se snahou o vyrovnání, ale ta nám vydržela jen 10 minut. Akce Tauše ani Volfa nebyly dotažené do konce. V 55.minutě po rohu dokopl střelu do naší branky hráč stojící téměř na brankové čáře v evidentním ofsajdu, ale pomezní rozhodčí nemával a branka platila 0 : 2. To nervově neunesl brankář Šaroch a po hádce s pomezním dostal červenou kartu ! Vzhledem k tomu, že náhradní brankář Kudrna je na dovolené, Scheiner chytal ve stejnou dobu za „B“ mužstvo a dorostenec Švarc hrál v Sedlčanech, musel do branky Čablík. Když o 6 minut později si nás opět vychutnal pomezní Kovář dalším neodmávaným ofsajdem a hosté zvýšili na 0 : 3, šlo jen o to, abychom zápas důstojně dohráli a více neinkasovali!!! Možná i proto, že po třetí brance běžel hlavní rozhodčí za pomezním a něco si spolu dlouze vysvětlovali. Utkání se v podstatě ani nemuselo dohrávat. Šance měli obě mužstva až v závěru utkání. Nejprve dorostenec Vokřál poslal do brejku Hořejšího, ale ten dal po sólu vedle. Na druhé straně si připsal zlikvidování gólové šance i Čablík v 90.minutě. Za výkon jsme si porážku zasloužili.