S.Hradištko -  SK Slaný     3 : 2 (2 : 1)

PEŠKA             ČABLIK          KRAKEŠ       HRDLIČKA

HUSÁREK         TAUŠ            VOLF         SEDLÁČEK

GALBAVÝ           HOŘEJŠÍ

Střídali:  46.min. –  Sedláčka  LANDVOJTOVIČ

74.min. –  Pešku  PRŮCHA

81.min.  -  Volfa  HRUBIK

PŘIPRAVENI: ŠVÁSTA,HAMOUZ

V utkání, ve kterém jsme měli určitě bodovat, jsme opět vyšli naprázdno! Utkání jsme začali perfektně. Už ve 2.minutě po tr.kopu Tauše nedokázal Hořejší překonat brankáře ani z bezprostřední blízkosti a nastřelil jen jeho ležící tělo. V 6.min. poslal Tauš ideální uličku Galbavému a ten po úniku sám proti brankáři s přehledem skóroval 0 : 1. Ve 12.min. se dostali k nebezpečné střele domácí, ale Kudrna ji zlikvidoval. V 16.min. po dlouhém pasu Sedláčka zpracoval míč na penaltě Hořejší, jenže obránce skluzem zachránil jistému gólu a byl z toho jen roh. Od 25.min. se hra vyrovnala a domácím se povedlo otočit skóre zápasu. Ve 36.min. jsme nedůsledně obsadili dvojici útočníků a tak přestože Kudrna proti první střele předvedl vynikající zákrok na dorážku již nestačil a ani přihlížející obránci mu nepomohli 1 : 1. Hned z protiútoku po akci Tauše dal Hořejší těsně vedle. Ve 40.min. zlikvidoval šanci domácích opět Kudrna. O minutu později však proti nádherné bombě z 25 metrů do šibenice byl i on krátký 2 : 1. Do konce poločasu nám domácí nabídli dvě tutovky. Nejprve Hořejší dal z malého vápna vedle s přispěním obránce a z následného rohu neuvěřitelně nedali gól Peška s Hořejším, když na zadní tyči snad půl metru od brankové čáry jim zůstal míč u nohou. Proč ho aspoň jeden neposunul do branky a nechali si ho ukopnout obráncem vědí asi jen oni sami!!! Druhý poločas jsme začali náporem a po dvou uličkách Volfa chyběl Galbavému před vybíhajícím brankářem vždy jen krok. V 61.min. po uvolnění Taušem šel Husárek sám na brankáře, ale snad z 5 metrů bombou trefil jen jeho tělo, přestože měl celou branku volnou. V 67.min. nás výrazně poškodili do té doby celkem dobří rozhodčí. Čablík odkopem trefil u půlící čáry protihráče, míč se odrazil k útočníkovi odcházejícímu od naší branky, který byl evidentně aspoň tři metry za Čablíkem. Ten neváhal a běžel sám na Kudrnu. Jeho prohození vytěsnil Kudrna na tyč, jenže z druhé strany dobíhající záložník v pohodě zavěsil do prázdné branky 3 : 1. V 75.min. po minutě na hřišti byl ve velké šanci Průcha, když si na penaltě zpracoval dlouhý míč, ale místo střely volil přihrávku na nabíhajícího Volfa, který zbrkle přestřelil. O tři minuty později po přiťuknutí Landvojtoviče hlavou pálil nad Hořejší. V 85.min. poslal Hrubik tr.kop přesně na hlavu Hořejšího, který se konečně trefil a snížil na 2 : 3. V posledních minutách jsme si vytvořili obrovský tlak, ale ani jedna ze dvou střel Hrubika se neujala a tak jsme opět zbytečně přišli o body.