PEŠKA             ČABLIK          KRAKEŠ       LANDVOJTOVIČ

HUSÁREK         TAUŠ            VOLF          HRDLIČKA

GALBAVÝ           HOŘEJŠÍ

Střídali:  46.min. –  Landvojtoviče  KUHN

71.min. –  Pešku  PRŮCHA

83.min.  -  Husárka  HAMOUZ

PŘIPRAVENI: ŠAROCH,KROC

Před důležitým utkáním, ve kterém jsme si konečně chtěli připsat tři body, jsme měli velké problémy s marodkou. K Šarochovi, Kubovi a Sedláčkovi měli v týdnu problémy i LandvojtovičKuhnem a přestože oba nastoupili, na jejich výkonu to bylo znát. První šanci zápasu měl na hlavě Krakeš, když tečoval trestný kop Tauše za faul na Hrdličku. Dobíhajícímu Peškovi chyběl krok a tak míč skončil těsně vedle tyče. V 7.min. měli šanci hosté, ale podkopnutý míč také skončil vedle naší branky. O minutu později dokázal Mašek, co je to zkušenost. Zatímco naši hráči koukali okolo, jak si postaví zeď, Mašek bleskově rozehrál na Bečváře a ten obloučkem skóroval 0 : 1. Ve 12.min. mohlo být vyrovnáno. Brejk Hořejší zakončil jen střelou do brankáře. V 15.min. se dostal do velkého vápna Volf, ale se střelou na chviličku zaváhal a obránce mu skluzem míč zblokoval na roh. A tak se potvrdilo pravidlo nedáš-dostaneš. Hosté unikli ofsajdu a po brejku dali na 0 : 2. Ve 40.min. měli hosté ještě jednu šanci po brejku, ale Kudrna byl na místě. V poslední minutě poločasu jsme se konečně dočkali gólu. Po kombinaci s Volfem pronikl do velkého vápna Tauš, zpětnou přihrávkou našel Husárka a bylo 1 : 2. Druhý poločas jsme začali náporem. V 56.min. střílel přes hlavu Hořejší, ale míč skončil těsně vedle. V 60.minutě se dostal ke střele Galbavý, jenže Majtaník perfektním zákrokem zachránil. Hosté si pak výsledek zápasu takticky pohlídali a zaslouženě zvítězili.