KRAKEŠ             ČABLIK          KUBA        PEŠKA

HUSÁREK         TAUŠ            VOLF         HRDLIČKA

GALBAVÝ           HOŘEJŠÍ

Střídali:  46.min. – Pešku SEDLÁČEK

75.min. –  Kubu  ŠVÁSTA

92.min. -  Galbavého  VALER

Před utkáním v Milíně jsme měli problémy s brankáři. Kudrna se zúčastnil soustředění futsalové reprezentace do 21 let a tak musel do branky Šaroch se zraněným kotníkem. Do první šance se dostali domácí, ale po rohovém kopu mířili jen do boční sitě. Hned z protiútoku jsme předvedli nádhernou akci, kdy míč putoval po ose Kuba-Peška-Tauš-Volf až k nabíhajícími Hořejšímu a jeho umístěná střela skončila u tyče 0 : 1. Ve 14.min. jsme mohli vedení pojistit, když Krakeš uvolnil Hořejšího, který však sám proti brankáři neuspěl. Domácí si poté vytvořili mírný tlak, který však nebyl příliš nebezpečný. Do šance jsme se dostali opět my. Ve 24.min. prošel výborně hrající Husárek přes tři hráče až před brankáře, jenže ten mu střelu vytáhl na roh. Ve 32.min. unikl domácí útočník ofsajdové pasti a postupoval sám na Šarocha. Ten prohození perfektním zákrokem zlikvidoval. Hned z protiútoku prošel až do pok.území Tauš, ale pálil nad. Ve 38.min. měli domácí druhou tutovku. Šaroch však mužstvo znovu podržel a střelu z úhlu dostal na roh. Ve 40.min. předvedli naši hráči ťukes před velkým vápnem na jehož konci střílel Hořejší z 8 metrů, ale trefil jen spojnici břevna a tyče. Poslední šanci poločasu měli domácí. Trestný kop trefil Volfa do zad a odražený míč lízl břevno naší branky. Do druhého poločasu vletěli domácí se snahou co nejdříve vyrovnat. Ve 49.min. musel zasahovat Šaroch. Na oplátku z protiútoku po narážečkách s Taušem střílel Hořejší jen slabě do náruče brankáře, stejně jako o tři minuty později po brejku Galbavý. V 56.min. po rohu hlavička domácího obránce minula těsně naši branku. V 60.min. přišlo vyrovnání. Tr.kop na zadní tyč jsme si nepohlídali a bylo to 1 : 1. Domácí zvýšili tlak a v 64.min. při nás stálo štěstí, když se zatřáslo břevno nad Šarochem.V 68.min. si Galbavý na půlce obhodil posledního obránce, ten ho strhl za dres, ale kupodivu rozhodčí vytáhl jen žlutou kartu, přestože náš hráč by šel již sám na gólmana! Po odstoupení vyčerpaného Kuby vyvinuli domácí obrovský tlak a měli do konce utkání tři tutovky. Nejprve po rohu vykopával z brankové čáry Tauš, pak po kiksu Čablika dal útočník těsně vedle a v 94.minutě po tr.kopu hlavička jen těsně minula naši branku.

Za výkon v prvním poločase jsme si bod zasloužili a možná jsme utkání mohli i rozhodnout ve svůj prospěch. Ale ve druhém poločase jsme měli obrovské štěstí, že domácí skóre zápasu neotočili. O tři body se připravili jen svou nemohoucností v koncovce. Utkání řídila trojice rozhodčích Hůla-Prokeš-Košťálek vcelku velmi dobře.