HUSÁREK            TAUŠ          KOZELKA          HRDLIČKA

HOŘEJŠÍ     GALBAVÝ

Stř: 61.min.-  Provazníka  VIMR

Připraveni: Šaroch, Landvojtovič V

V posledním mistrovském utkání se z mužstvem loučila trojice trenérů. V zápase se pak opakovaly chyby, které nás poslaly zpět do „1B“ třídy. Tj. příliš mnoho šancí na vstřelený gól a chyby v obraně, které soupeř nekompromisně trestá. Už v 5.min. poslal Tauš Hrdličku do brejku, ale ten v pozici, kdy postupoval sám na brankáře, trefil jen jeho nohy. Ve 13.min. udělal kiks Kudrna, když vyhodil míč přímo na nohu soupeře, ale svoji chybu ještě stihl napravit. V utkání jsme měli dál převahu. Hořovičtí však využívali každé možnosti k nebezpečným brejkům. Ve 20.min. vyslal Tauš uličkou mezi obránci do samostatného úniku Galbavého, ale jeho snaha prostřelit brankáře skončila jen rohem. O 5 minut později se hostům povedl rychlý brejk a perfektní zakončení znamenalo posun skóre na 0 : 1. Po chvíli prošli hosté jednoduchou narážečkou středem obrany a prohrávali jsme o dva góly 0:2. Deset minut před půlí Kozelka opět poslal do brejku Galbavého, ale ten v koncovce sám proti brankáři znovu neuspěl. Ve druhém poločase jsme chtěli výsledek otočit. Ve 47.min. prošel Tauš přes půl hřiště, uvolnil na křídle Galbavého jehož centr na zadní tyči doklepl Hořejší těsně vedle. Po této šanci přišla pro naší obranu tragická pětiminutovka. Nejprve hosté nastřelili tyč, pak po chybě Kudrny bylo 0 : 3  a když se Hořovickým povedlo dotáhnout do konce další brejk na 0 : 4, vypadalo to z naší strany na ručník. Teprve za tohoto skóre jsme se prosadili. V 65.min. prostrčil Tauš míč mezi stopery na nabíhajícího Hořejšího a ten střílel přesně k tyči 1 : 4. O minutu později získal odražený míč Husárek a nekompromisní bombou podstřelil gólmana  2 : 4. Za dvě minuty bylo sníženo na 3 : 4 nádhernou akcí. Tauš přihrál sprintujícímu Hořejšímu, jeho bomba se odrazila od břevna na brankovou čáru a zpět do hry. Odražený míč si zpracoval na prsou Landvojtovič a z jedné ho poslal do branky. V těchto chvílích jsme měli drtivou převahu a v  74.min. mohlo být vyrovnáno. Tr.kop rozehrál Tauš na Husárka na velké vápno a jeho střelu směřující do branky tečoval Hořejší, který však byl v ofsajdu a tudíž branka nebyla uznána. V 78.min. měl vyrovnání na noze Tauš, jenže jeho bombu vyrazil gólman jen nohama na roh. A tak jsme opět nebodovali v utkání, ve kterém jsme na šance vysoko vyhráli. Zlepšit obrannou hru a ještě výrazněji zefektivnit zakončení, to jsou nejdůležitější úkoly pro nadcházející sezónu.