SK Slaný – D.Nelahozeves    1 : 1  (0 : 1)

LANDVOJTOVIČ       ČABLIK       KUBA        PROVAZNÍK

PRŮCHA          VOLF        TAUŠ         HUSÁREK

HOŘEJŠÍ           GALBAVÝ

Stř: 46.min.- Provazníka HRDLIČKA

46.min. – Šarocha  KUDRNA

75.min. -  Volfa  ŠULIKA

Do utkání jsme vstoupili výborně a během deseti minut si vypracovali tři brankové příležitosti. Ve 3.min. Galbavý vybojoval míč, uvolnil Hořejšího, ale ten zblízka mířil jen do brankáře. O dvě minuty později prošel až před brankáře Volf. Místo nekompromisního zakončení se snažil „něco“ vymyslet a bylo po šanci! V 8.min. prokličkoval Husárek po brankové čáře, přihrál Hořejšímu a jeho bombu zblokoval v poslední chvíli obránce na roh. Hosté pozvolna vyrovnali hru a brejky se snažili překonat naší obrannu. Ve 21.min. jsme se dožadovali penalty, když po narážečce s Husárkem, se uvolnil v pok.území Tauš. Vrábelovi udělal zasekávačku a ten ho poslal k zemi. Přestože ho i na zemi držel, rozhodčí to jako penaltu neposoudil. Ve 30.min. hostující útočník trefil hlavou do obličeje Čablika při hlavičkovém souboji a rozsekl mu nos. Během ošetřování za lajnou jsme v obraně udělali několikanásobnou chybu a přestože Šaroch brejk Pekárka vyrazil, dobíhající záložník míč do sítě vrátil 0 : 1. V poslední minutě prvního poločasu mohli hosté vedení zvýšit, ale svou 100%-ní šanci nevyužili. Také druhý poločas jsme začali lépe. Hned ve druhé minutě prošel do velkého vápna Tauš, byl zkosen a kopala se penalta. Před zápasem byli určeni dva hráči- Šaroch(byl vystřídán) a Tauš(byl při faulu zraněn). Míč si tedy postavil Hořejší, poslal brankáře na opačnou stranu, ale bohužel minul branku. Za celý druhý poločas se hosté zmohli jen na pár útoků, které zakončili centry. Ty však snadno stahoval ze vzduchu Kudrna. Během deseti minut měl dvě velké šance Průcha. Nejprve po akci Husárka střílel jen do brankáře, poté po zpětné přihrávce Hořejšího mířil z penalty opět jen do středu branky. V 80.min. jsme se konečně prosadili. Pěknou kombinaci na jeden dotek začal Landvojtovič, přes Kubu putoval míč k Hořejšímu, který si míč narazil s Taušem a přesně mířil k tyči 1 : 1. Dál jsme měli převahu a vítězství bylo na dosah. V 86.min. po přihrávce Hořejšího unikl Galbavý a překvapil brankáře střelou z úhlu. Gólman však stačil ještě konečky prstů míč dostat na břevno a roh. V utkání jsme znovu předvedli, proč jsme ve spodku tabulky. Hosté ze dvou šancí dali gól, my z osmi také jeden.