T.Rakovník  -  SK Slaný      2 : 2   (1 : 0)

LANDVOJTOVIČ       ČABLIK        MRŠTINA     HRDLIČKA

HUSÁREK            TAUŠ           VOLF             PRŮCHA

HOŘEJŠÍ            GALBAVÝ

Stř: 15.min.-  Mrštinu  KUBA

62.min. –  Hrdličku  PROVAZNÍK

63.min. – Šarocha  KUDRNA

Připraven:  Hamouz

Po bezbrankovém zápase doma s Hvozdnicí jsme šli do zápasu s cílem konečně prolomit střeleckou nemohoucnost a skórovat. Hned zpočátku jsme si vytvořili převahu a už ve 4.minutě mohl padnout gól. Na tr.kop Tauše naběhl Hořejší, ale z několika metrů minul. Domácí se prosadili v 10.min., kdy nejprve zdálky trefili tyč a po následném autu šla dorážka nad naše břevno. V 11.min. se při nezaviněném pádu zranil poměrně vážně Mrština a na hřiště musel Kuba. V 16.min. unikl Galbavý obráncům a jeho střelu z úhlu stačil gólman jen vyrazit. Hořejšímu chyběl k dorážce jen krok. Ve 39.min. jsme měli další šanci, když po rohu Tauše střelu Průchy vykopával obránce na zadní tyči z brankové čáry. Už se zdálo, že poločas skončí bez branek. Ale v prodloužení jsme podcenili roh a domácí útočník pohodlně skóroval hlavou – 1 : 0. Druhý poločas začal naší snahou o vyrovnání. Bohužel, skóre se měnilo na naší straně. Na přesně zahraný tr.kop nikdo z našich hráčů nereagoval a tak bylo pro nabíhajícího hráče velmi snadné hlavou skórovat – 2 : 0. Naši hráči však utkání nevzdali a povedlo se jim téměř nemožné. V 72.min. si Hořejší narazil míč s Taušem a jeho přesná technická střela skončila v šibenici 2 : 1. Od této chvíle jsme domácí zatlačili před jejich pokutové území. O minutu později opět unikl agilní Galbavý, ale sám proti brankáři dal těsně vedle. V 75.min. střelu Tauše vytáhl brankář Rakovníka na roh. V 80.min. bylo vyrovnáno. Na prudký roh Tauše naskočil Hořejší a nádhernou rybičkou srovnal na 2 : 2. Do konce utkání se už skóre nezměnilo i když domácí v 92.min. zahrávali tr.kop z hranice velkého vápna. Střela Ecka však šla nad. Za předvedený výkon jsme si minimálně bod zasloužili. Ke zraněnému Šindlerovi z minulého utkání se tak přidal i Bobeš Mrština, kterého o poločase odvezla záchranka do Rakovnické nemocnice. Diagnóza – nalomené žebro a pohmožděná ledvina. Další nepříjemnost jsme zažili na zpáteční cestě. Asi 3 kilometry za Rakovníkem se téměř celé mužstvo podílelo na záchranné akci při autonehodě, když z převráceného vozu, za prudkého lijáku, vyprošťovali starší manžele. Za toto příkladné chování bych chtěl svým hráčům poděkovat. A v takových chvílích jsou fotbalové výsledky obrovsky malicherné!!!