LANDVOJTOVIČ       ČABLIK        KUBA           ŠINDLER

HUSÁREK          VOLF        TAUŠ         GALBAVÝ

HOŘEJŠÍ            MRŠTINA

Stř: 60.min.- Hořejšího  HRDLIČKA

60.min. – Husárka  PRŮCHA

Připraven : Kudrna, Hamoun

Do utkání jsme vstoupili lépe už ve 3.minutě. Po kombinaci Tauše s Hořejším Mrština prostřelil gólmana v brance hostí 1 : 0. Ve 13.min. se však hosté, po dlouhém autu do pok.území, dostali ke střele. Tu tečoval Čablik a tak padající Šaroch neměl šanci 1 : 1. V 19.min. technická střela Galbavého jen těsně minula branku. Ve 21.min. poprvé zaúřadovala trojice rozhodčích. Do pok.území pronikl Volf, zasekl míč a přebíhající obránce ho strhl k zemi. Vzápětí míč přebral Tauš, byl zezadu zkosen a píšťalka opět mlčela. A tak jediný výsledek byla žlutá karta pro Tauše, když rozhodčímu ukazoval obtisklou kopačku na svém lýtku!!! Ve 38.min. střelu Husárka k tyči vytěsnil Šimek na roh. Velké problémy jsme měli v útočné fázi s ofsajdovým postavením. Pomezní Prislupský měl praporek neustále nahoře a dle ohlasu z tribuny ne vždy oprávněně. O poločase mu asi hlavní rozhodčí domluvil, protože ve druhé půli ho zvedl pouze jednou při ofsajdu těsně za půlící čárou. Začátek druhého poločasu pro nás začal nepříznivě. Hned po dvou minutách naše obrana nepokryla brejk hostí a jejich útočník nádhernou střelou z úhlu přes celou branku dal na 1 : 2. Naše odpověď byla blesková. Husárek rychle vhodil aut na Mrštinu, ten prošel až před velké vápno a jeho tečovanou střelu doklepl skluzem do sítě Galbavý 2 : 2. V 53.min. si na uličku Landvojtoviče na Mrštinu naběhl zezadu Tauš a šel sám na bránu, pomezní Kabyl však odmával nehrajícímu Mrštinovi ofsajd!!! V 58.min. opět zaspala naše obrana, když nezachytila brejk hostů. A tak po pěkné jednoduché akci byl stav 2 : 3 v náš neprospěch. Snažili jsme se kombinací překonat obranný val soupeře, ale příliš se nám nedařilo. Nenašel se nikdo, kdo by vymyslel něco překvapivého. Naopak soupeř měl ještě dvě šance. Po rohu a vyboxovaném míči na penaltu Šarochem mířil Mačura nad. V 74.min. byl před pok.územím faulován Volf. Rychle rozehrál mezi stojícími obránci na nabíhajícího Hrdličku, který šel sám na gólmana. Najednou se ozvala píšťalka hlavního rozhodčího Zuskina a muselo se rozehrávat znova. Míč však nemohl vrátit na místo přestupku, protože odtud rozehrál před chvílí Volf, takže posunul míč o tři metry zpět. Opravdu povedený kousek. V 81.min. měl ještě velkou šanci Zadák, když opět utekl naší dřímající obraně, ale dal vedle. Utkání tak bylo do konce zápasu neustále přerušováno a hrálo se minimálně. Vrcholem byl opět trik pomezního. Přes celé hřiště si přivolal zuřivým máváním hlavního a cosi mu dlouze vysvětloval. Ten pak volně přeběhl k pořadatelům a vysvětlil jim, že pomeznímu vadí v pohybu po lajně flaška s pitím ležící u reklam. Tak ji Galbavý nakopl za hrazení a mohlo se jet dál. V utkání jsme nepodali příliš dobrý výkon. Pokud si chceme zachovat účast v této soutěži pro příští rok, musíme takovéto zápasy i přes nepřízeň úmyslně chybujících rozhodčích vyhrávat!!!