S.Řevnice  -  SK Slaný      2 : 0   (2 : 0)

HUSÁREK           TAUŠ            VOLF

PRŮCHA         GALBAVÝ

HOŘEJŠÍ

Stř: 46.min.-   Hrdličku  ŠINDLER

46.min. – Průchu  MRŠTINA

72.min. – Tauše  HRUBIK

Připraven : ŠAROCH

K utkání s prvním celkem tabulky jsme jeli se snahou vybojovat aspoň bod, ale už v 10.min. po tr.kopu vytáhl Kudrna hlavičku na břevno a dobíhající útočník míč pohodlně dorazil do prázdné branky 1 : 0. Po tomto gólu se hra vyrovnala. Do šancí se však ani jedno mužstvo příliš nedostávalo. Až ve 23.min. průnik Landvojtoviče zakončil Hořejší střelou, kterou gólman se štěstím dostal na roh. O pět minut později bylo rozhodnuto. Dlouhý vhozený aut naše obrana odvrátila jen na velké vápno, kde nikdo z našich hráčů nebyl schopen míč odkopnout a tak po závaru se míč opět třepetal v naší síti 2 : 0. Ve druhém poločase jsme se střídáním snažili oživit hru. Domácí měli mírnou převahu. Jejich šanci však v 60.min. zmařil perfektním zákrokem Kudrna. My jsme se dostali dvakrát do šance Mrštinou. V 71.min. postupoval sám proti brankáři, ale místo střely si situaci  zbytečně zkomplikoval a bylo po šanci. V poslední minutě se dostal opět do brejku opět Mrština, jenže obránce mu v poslední chvíli ukopl míč skluzem na roh. Znovu jsme vyšli bodově naprázdno a v posledních 7 zápasech nás čeká velký kus práce se záchranou.