FK Neratovice - SK Slaný     3 : 1  (1 : 0)

HUSÁREK             TAUŠ          VOLF

HRDLIČKA            GALBAVÝ

HOŘEJŠÍ

Stř: 72.min.-  Volfa   HRUBIK

77.min. –  Tauše   PEŠKA

77.min. –  Šarocha  KUDRNA

K mistr.utkání do Neratovic jsme jeli s malou nadějí na zisk bodů. K odjezdu se bez omluvy nedostavil Mrština a spolu s neúčastí omluveného Landvojtoviče to pro nás bylo citelné oslabení. V zápase jsme chtěli co nejdéle držet nerozhodný stav a pokoušet se o brejky. Přes stálou převahu domácích jsme je drželi v uctivé vzdálenosti od naší branky a nepouštěli je do šancí. Až ve 37.minutě domácí útočník předvedl ukázkové zhroucení a rozhodčí nekompromisně ukázal na penaltový puntík. Přestože Šaroch vystihl směr střely, míč skončil v síti 1 : 0. Do druhého poločasu jsme šli se snahou zvýšit aktivitu a pokusit se o vyrovnání. V 52.min. kopali domácí roh. Faulovaný Provazník odhlavičkoval míč před pok.území, kde soupeřův 1ložník vrátil míč na naše malé vápno. Tam stáli  tři osamocení hráči soupeře a jeden z nich vsítil branku na 2 : 0. Marné byli naše protesty. Vzhledem k nervozitě našich hráčů, uděleným žlutým kartám a středečnímu dohrávanému utkání s Hradištkem, jsme se zbytek utkání snažili odehrát bez vyloučení. I proto došlo k nevynucenému střídání. Domácí pak ještě po tr.kopu na zadní tyč zvýšili na 3 : 0. Pak se také prosadil Hořejší a pěkným sólem po vysunutí Hrdličkou snížil na konečných 3 : 1. V utkání jsme nepodali příliš dobrý výkon. Domácí byli po celé utkání lepším týmem, ale ze hry si vypracovali pouze jedinou šanci.