SK  Slaný  - Sokol Milín     1 : 0 (1 : 0)

LANDVOJTOVIČ    ČABLIK         ŠINDLER     HRDLIČKA

HUSÁREK        HRUBIK       TAUŠ        PRŮCHA

HOŘEJŠÍ            GALBAVÝ

Stř: 62.min. -  Hrubika  VOLF

64.min. -  Landvojtoviče  PROVAZNÍK

81.min. - Husárka  KUHN

Připraven : Kudrna

Před utkáním, ve kterém jsme měli potvrdit přivezené body z V.Dobré, se řešili opět zdravotní problémy. Na marodce je Kozelka s Mrštinou. Při rozcvičování si udělal výron v kotníku Tauš, přesto však do utkání obětavě nastoupil, stejně jako ne zcela zdravý Průcha. Paradoxně to byli právě tito dva hráči, kteří zařídili vítězný gól. Do utkání jsme vstoupili výborně. Už v 5.min. uvolnil Hořejší Galbavého. Ten pronikl do pok.území k brankové čáře a zpětnou přihrávkou našel Tauše. Jeho efektní patička vyzvala nabíhajícího Průchu k zakončení a ten se zblízka nemýlil 1 : 0. Po této brance jsme zbytečně přenechali hostům iniciativu a v 10.minutě musel zasahovat na poslední chvíli Čablik. Ve 21.min. po tr.kopu pálil hostující záložník z velkého vápna nad. Ve 27.min. jsme si zopakovali gólovou akci bohužel s horším zakončením. Hořejší přešel přes tři hráče do pok.území a přihrávkou od brankové čáry poslal Galbavého do tutovky. Ten však za tří metrů trefil jen nohy brankáře. Ve 35.min. se musel pořádně ohánět v brance Šaroch. Nejprve vyrazil střelu ze 20 metrů a hned poté nohou vykopl dorážku na roh. Poslední šanci jsme měli ve 41.min. Po tr.kopu Tauše hlavičkoval Hořejší zblízka a hostující brankář zachraňoval se štěstím na brankové čáře. Do druhého poločasu jsme chtěli zlepšit hru a udržet výsledek. Hosté si však vytvořili převahu, ale v podstatě si za celou druhou půli nevytvořili čistou gólovou šanci. V 57.min. musel opět zasahovat Šaroch. V 72.min. měl naši jedinou příležitost Průcha, jenže jeho střelu z 22 metrů dostal gólman vynikajícím zákrokem na roh. Problémy jsme si připravili v 80.min., kdy Šindler dostal po faulu druhou žlutou kartu a utkání jsme dohrávali o deseti. Hosté zvýšili svůj tlak, který však vyrovnání nepřinesl. Taktickou hrou jsme utkání dohráli a získali tak nesmírně důležité tři body, přestože herně se nám nedařilo. Velmi dobrý výkon podal Šaroch a obrana v čele s Čablikem.

A tak z prvních 4 zápasů jsme získali 10 bodů z 12 možných- tj. o jeden bod více než v 15 zápasech za celý podzim. Také skóre 9 : 1 vykazuje výrazné zlepšení v obranné činnosti, přestože v obraně hrajeme prakticky se stejnými hráči! Ale zatím není co slavit. V následujících 4 zápasech jedeme třikrát na půdu soupeřů. Shodou okolností jsou to první tři týmy tabulky- Velvary,doma Hradištko a pak do Řevnic a Neratovic!!!