SK Slaný –   TJ  Tuchlovice    0 : 2  (0 : 1)

KRAKEŠ           ČABLIK          KUBA         HRDLIČKA

HUSÁREK          TAUŠ          ARLT            VYDRA

PRŮCHA                 HOŘEJŠÍ

Střídali:  46.min. – Husárka  GALBAVÝ

46.min. –  Vydru  VOLF

66.min. – Krakeše  LANDVOJTOVIČ

Připraven:  Peška

V posledním domácím utkání podzimu jsme chtěli konečně vyhrát. Bohužel, výkon který jsme předvedli na to nemohl v žádném případě stačit. Od začátku utkání byl soupeř lepší. V 10.min. zahrozil brejkem Jalaghonia, ale naši obránci mu přesné zakončení ještě nedovolili. V 17.min. kopali hosté tr. kop. Zahráli ho na hranici malého vápna, kde jsme tuchlovického útočníka nepokryli a ten v pohodě zavěsil 0 : 1. O dvě minuty později ve středovém kruhu Fitko skluzem ostře zezadu fauloval Průchu. Vzhledem k tomu, že našeho ležícího útočníka ještě úmyslně udeřil loktem, byl po právu vyloučen. Do konce zápasu jsme tedy mohli hrát přesilovku. Hosté však výborně takticky bránili a naši tvořiví hráči téměř nic nevytvořili! A tak do poločasu zaujala pouze střela Tauše nad a zákroky obránců na Husárka, Tauše a Hořejšího v pok.území, které byly vždy na hranici faulu, ale rozhodčí si penaltu písknout netroufl. Do druhého poločasu jsme nastoupili se snahou o vyrovnání. Nejprve však pálil nad Stuchlý po rychlém protiútoku. V 53.min. jsme si vypracovali jedinou čistou gólovou příležitost po pěkné kombinaci a přiťuknutí Hořejšího, byl sám před brankářem Tauš, ale jeho polovysokou bombu likvidoval perfektním zákrokem Pečonka. Umístěná střela po zemi by zřejmě v tomto případě byla lepším řešením. Dál jsme měli míč na svých kopačkách častěji, ale na hřišti to vypadalo, že si s ním nevíme rady. Hosté podnikali rychlé brejky, které byly pro nás stálým nebezpečím. V 80.minutě, kdy jsme už v obraně hráli na riziko, se jim jeden povedl dokonale. Dva útočníci proti našim pěti bránícím se prosadili a výborně hrající Stuchlý dal na  0 : 2. V 86.min. mohli vedení ještě zvýšit, ale střela trefila jen bránícího Čablika. V 88.min. předvedl hostující Dutkovič nepochopitelně brutální faul na Hrdličku, kterého doslova narval na hrazení. I v hokeji se za takový zákrok trestá vyloučením do konce utkání, rozhodčí to však ocenil pouze žlutou kartou!!!  Hrdlička již do hry nezasáhl, a tak jsme dohrávali o deseti. Po skončení utkání se faulující hráč přišel omluvit. Náš výkon v tomto utkání se zařadil k výkonům proti Knínu a Neratovicím v domácím prostředí – tedy propadák. Kdo utkání viděl, musel konstatovat, že v 1A třídě nemáme co dělat!!! Na hráčích a trenérech bude v jarní polovině soutěže dokázat, že lze i z této téměř bezvýchodné situace vyjít se ctí a zachránit se!!!