D.Nelahozeves -  SK Slaný    5 : 0   (3 : 0)

KRAKEŠ            ČABLIK      KUBA         LANDVOJTOVIČ

PRŮCHA          TAUŠ          ARLT            VYDRA

HRDLIČKA        HOŘEJŠÍ

Střídali:  46.min. – Průchu  GALBAVÝ

46.min. –  Landvojtoviče  HUSÁREK

66.min. -  Hrdličku  PEŠKA

Připraven:  KUDRNA

Přestože se jednalo o utkání třetího týmu tabulky s předposledním, chtěli jsme bodovat. Podle výsledku se tento úmysl zdá nereálný, vzhledem ke hře a vytváření brankových šancí by to tak nereálné nebylo. Jenže k tomu je třeba jeden faktor – brankové příležitosti proměňovat !!! Už ve 4.minutě domácí kopali tr.kop před naší brankou a zahráli ho velmi špatně. Odražený míč vybojoval s jediným obráncem na půlící čáře Hrdlička pro Hořejšího. Tomu stačilo jen míč posunout před sebe a nabíhající Tauš s Hrdličkou by šli sami na brankáře z půlící čáry, ale bohužel dal míči takovou razanci, že brankář byl u míče dříve než naši hráči!!! V 10.min. první nebezpečný útok skončil gólem, když téměř z brankové čáry prostřelil Šarocha domácí útočník - 1 : 0. Ve 14.min. uvolnil Tauš obloučkem Průchu a ten začal náš festival zahozených šancí. Sám proti brankáři trefil z malého vápna jen jeho nohu. O minutu později prošel Arlt domácí obranou a bombou trefil z deseti metrů tyč. Odražený míč ještě hlavičkoval Hořejší vedle. V 19.min. uvolnil Tauš po pěkné kombinaci s Arltem na penaltě Čablíka. který poslal míč vedle zkoprnělého gólmana, ale i bohužel vedle branky. Po těchto šancích se hra vyrovnala a domácí měli několik nebezpečných rohů. Po jednom z nich Landvojtovič odhlavičkoval míč z brankové čáry, při dalším předvedl výborné zákroky Šaroch. Hned z protiútoku gólově střílel Hořejší, ale brankář mu střelu vytáhl a dorážku Vydry zablokoval obránce. Ve 30.min. zahrál Landvojtovič zbytečně na roh a hlavička do šibenice znamenala vedení domácích 2 : 0. Ve 38.min. unikl z půlky Pekárek Kubovi a zastavil ho až Čablík bohužel faulem. Penalta znamenala třetí gól v naší síti 3 : 0. Přes značný náskok jsme vletěli do druhého poločasu a během deseti minut mohlo být vyrovnáno. V 51.min. unikl po křídle Krakeš, centrem našel Tauše a jeho bomba z otočky trefila jen tyč. O dvě minuty později poslal Tauš proti brankáři opět Čablika, ale ten s šancí naložil stejně jako v prvním poločase – těsně vedle! V 59.min. domácí brankář  pok.území velmi ostře fauloval Husárka a ten mohl být rád, že odešel po svých. V 70.min. Kubúv tr.kop do šibenice gólman zlikvidoval. V 76.min. jsme měli poslední tutovku. Vydra šel sám na brankáře, ale i on nastřelil jen jeho tělo. Teprve pak se dostali ke slovu znovu domácí. V 81.min. podnikli rychlý brejk a stejně jako o pět minut později nám dali lekci v zakončování 4 : 0 a 5 : 0!!!  Bohužel,  mužstvo, které ze sedmi tutových šancí vytěží jen dvě nastřelené tyče, nemůže myslet na body!!!