J.LANDVOJTOVIČ           ČABLIK          KRAKEŠ       HRDLIČKA

HUSÁREK          TAUŠ          ARLT            VYDRA

PRŮCHA                 HOŘEJŠÍ

Střídali:  31.min. – Průchu  GALBAVÝ

65.min. –  Husárka  HAMOUZ

Připraven:  Šaroch, V.Landvojtovič

V utkání, ve kterém jsme měli potvrdit vítězství v Hvozdnici, jsme předvedli, proč v tabulce máme pouhých 6 bodů. První poločas byl plně v naší režii a už v 10.minutě unikl po křídle Husárek, předložil Průchovi tutovku - 1 : 0. Ve 12.min. po tr. kopu byl v šanci na malém vápně Hořejší, ale k míči mu chyběl jen krok a brankář míč vyškrábl na roh. Ve 13.min. prošel Tauš po straně až do malého vápna a po závaru se bombou trefil Hořejší k bližší tyči 2 : 0. V 15.min. musel zasahovat Kudrna po střele z 20 metrů. O čtyři minuty později přišlo naše první zaváhání při standartní situaci. Roh na první tyč jsme nezblokovali a bylo hlavou sníženo na 2 : 1. Ve 24.min. unikl Landvojtovič a jeho zpětnou přihrávku napálil Tauš z malého vápna nad. Ve 27.min. poslal Průcha do brejku Hořejšího, ten udělal kličku obránci a prostřelil vybíhajícího brankáře 3 : 1. Bohužel o pět minut později po faulu byl nucen střídat do té doby výborně hrající Průcha. Na plac šel Galbavý a byl to on, kdo ve 40.min. uvolnil do pok.území Tauše jehož střelu v poslední chvíli zblokoval skluzem obránce na roh a zabránil tak jistému gólu. Začátek druhého poločasu jsme opět měli ve své moci. V 50.min. se dostal do brejku Galbavý, když z půlky běžel sám na brankáře. Ten mu však jeho kličku vystihl a nadvakrát sólo zlikvidoval. V 57.min. prošel Hrdlička po levé straně až do malého vápna a jeho střelu vykopával obránce z brankové čáry. V těchto chvílích určitě nikoho nenapadlo, jaký bude konečný výsledek. V 63.min. musel zasahovat Kudrna proti šanci hostí. Bohužel po několika ostrých zákrocích musel v 65.min. odstoupit pro zranění výborný Husárek a iniciativa pozvolna přešla na kopačky hostí. V 70.min. jsme opět zaspali při rohovém kopu a bylo sníženo na 3 : 2. Začali jsme se obávat o výsledek, zatáhli se do obrany a nabídli tak hostům šanci, které beze zbytku využili. V 82.min. bylo vyrovnáno. Kudrna neudržel lehký míč, který mu útočník odebral a po následném centru na zadní tyč nehlídaný záložník dal na 3 : 3. V 84.min. nás hosté dorazili navlas stejnou akcí. Přetažený centr z levé strany na zadní tyč a bomba pod břevno úplně volným hráčem,  dokonala dílo zkázy - 3 : 4! A tak jsme se sami připravili o body. Co naplat, že tři čtvrtiny zápasu jsme byli lepším mužstvem, předváděli pěkný fotbal, když posledních 20 minut určilo konečný výsledek – nula bodů!!!