SK  Slaný    SK   Nový  Knín    1 : 3  ( 1 : 1 )

PEŠKA            ČABLIK          KRAKEŠ       LANDVOJTOVIČ

PRŮCHA         TAUŠ          SEDLÁČEK         ARLT

GALBAVÝ           HRDLIČKA

Střídali:  46.min. –  Arlta  HUSÁREK

60.min. –  Průchu  VOLF

65.min.  -  Pešku  HOŘEJŠÍ

Připraven:  Šaroch

V utkání se soupeřem, který byl k poražení, jsme předvedli, jak lze o úspěšný výsledek přijít! Začátek zápasu byl v naší režii. Už v 7.minutě po přiťuknutí Arlta obešel Landvojtovič i brankáře a do prázdné svatyně zavěsil 1 : 0. Dál jsme pokračovali v tlaku a mohli vedení zvýšit. V 19.min. přihrál Tauš do šance Galbavému, ale jeho střela zblízka letěla nad. Ve 25.min. nabil po průniku Galbavý Arltovi, jenže gólman nadvakrát střelu k tyči kryl. Ve 27.min. šel sám na branku Galbavý, bohužel zakončil mimo, možná i proto, že byl brankářem tvrdě faulován. Penalta však dle rozhodčího nebyla. Ve 30.min. jsme podcenili roh hostů a byla z toho vyrovnávací branka hlavou 1 : 1. Do konce poločasu byl soupeř lepší. Také začátek druhého poločasu měli v moci Knínští. První šanci stačil Kudrna ještě zlikvidovat, ale na technickou střelu z 10 metrů byl krátký 1 : 2. O tři minuty později mohlo být vyrovnáno. Tauš prošel mezi obránci, jenže sám proti brankáři neuspěl a byl z toho jen roh. Stejně jako po průniku Husárka v 57.minutě. V 59.min. odpískal rozhodčí Krakešovi faul. Ten byl jiného názoru. Za komentář vyfasoval druhou žlutou kartu a musel do sprch. V 63.min. měli hosté tutovku, ale mířili nad naší branku. V 67.min. se opět měnil počet našich hráčů ve hře. Únik hostujícího útočníka řešil Tauš potažením za dres a jelikož měl již žlutou kartu, mohli si s Krakešem ve sprchách povídat. I v devíti jsme se pokusili o vyrovnání. A mohlo se povést v 72.min., kdy roh Volfa prolétl celým malým vápnem. Hrdlička však na zadní tyči míč nedosáhl. A tak hosté v 77.min. pojistili tři body třetím gólem hlavou po centru 1 : 3. Do konce se přes převahu soupeře skóre již nezměnilo. A tak jsme se hloupostí a nedisciplinovaností připravili o lepší výsledek.