LANDVOJTOVIČ          ČABLIK           KUBA         PROVAZNÍK

KUHN          ČABLÍK          VOLF           TAUŠ

GALBAVÝ            MRŠTINA

Stř: 46.min. –  za  Kuhna  PEŠKA

60.min. -  za  Provazníka  KRAKEŠ                   Připr: Kudrna,Dudáček,Kokeš

Utkání dvou vyrovnaných mužstev skončilo zaslouženou remízou, ale vzhledem k vývoji utkání je to pro nás téměř porážka. Už samotný začátek zápasu byl hektický. Náš nápor byl korunován už v 5.min. Dlouhý aut Tauše přiklepl Mrština sprintujícímu Volfovi, který se protáhl kolem obránce a vystřelil. Brankář míč pouze vyrazil a dobíhající Kuhn míč dorazil do prázdné branky 1 : 0. V 8.min. po šanci hostů poslal Hrubik do brejku Galbavého. Ten míč prostrčil na Volfa, který ho narazil Mrštinovi, pro kterého nebyl problém zakončit do prázdné branky 2 : 0. Než jsme si mohli vychutnat dvoubrankové vedení, bylo sníženo na 2 : 1. Hned po rozehrání hostující útočník nachytal Šarocha střelou ze 35 metrů nepřipraveného. Míč na malém vápně skočil a skončil v síti. Ve 12.min. Šaroch svou chybu napravil a poradil sis prudkou střelou z úhlu. Hra byla v poli vyrovnaná. Šance přišli až v závěru poločasu. Ve 42.min. mířili hosté vedle. Minutu na to poslal Čablik do brejku Mrštinu. Ten utekl obránci, udělal kličku brankáři, který ho poslal k zemi. Následovala červená karta a penaltu na náhradního gólmana s jistotou proměnil Šaroch na 3 : 1. Kdo odešel v poločase na televizní utkání naší reprezentace  s pocitem, že zde je rozhodnuto, velice se mýlil. Přístup hráčů k odehrání druhého poločasu byl katastrofální. Proti deseti přestali běhat a obsazovat soupeřovi útočníky. Spoléhali se jeden na druhého a než jim došlo co se děje, bylo během čtvrthodiny vyrovnáno. Nejprve v 52.min. bylo po závaru v našem pok.území zblízka sníženo opakovanou střelou na 2 : 3. Za 5 minut bylo vyrovnáno. Přestože stejně jako v předchozí situaci byla převaha našich bránících hráčů 7 na 3 útočící hráče, nechali neobsazeného hráče vystřelit a bylo 3 : 3. O deset minut mohlo být ještě hůře, ale Šaroch šanci bravurním zákrokem zmařil. Teprve v těchto chvílích jsme se zmátořili a začali se rodit šance. V 70.min. se dostal Mrština po pěkné kombinaci sám před brankáře, ale nastřelil jen jeho nohu. V 72.min. po centru Hrubika chyběly osamocenému Mrštinovi na malém vápně jen centimetry. V 75.min. pronikl do pok.území Peška, byl zezadu faulován, jenže rozhodčí si zřejmě myslel, že hosty již potrestal dost a nepískal. V těchto chvílích se více nehrálo než hrálo. Hosté neustále polehávali, simulovali a šetřili čas. V 81.min. měl naši poslední šanci opět Mrština. Po přihrávce Volfa z 5 metrů trefil jen nohu rezignujícího gólmana a míč se stočil kolem tyče do rohu. V poslední minutě jsme mohli dostat „hřebík do rakve!“ Stoperům unikl hráč, kterého dostihl Čablik až těsně před pok.územím a při střelbě ho fauloval. Rozhodčí po chvilce váhání nařídil tr.kop z hranice velkého vápna a Čablik dostal červenou kartu. Hosté však nastřelili jen zeď a utkání skončilo remízou. „Přístup hráčů k odehrání druhého poločasu byl neomluvitelný! Nerozhodný výsledek beru jako porážku!!!“