SK Slaný –   FK  Chmel Mutějovice   3 : 1  (2 : 1)

LANDVOJTOVIČ         KRAKEŠ            PEŠKA          ŠINDLER

KUHN            HRUBIK          VOLF            TAUŠ

GALBAVÝ            MRŠTINA

Stř: 33.min. –  za Kuhna  KOKEŠ

80.min. – za  Kokeše  HUSÁREK                       Připr: Kudrna,Provazník

85.min. -  za Tauše CIMRMAN

Do utkání jsme nastupovali bez dvojice zraněných stoperů Kuba-Čablík. Obraně tak šéfoval dorostenec Krakeš s Peškou a obstáli opravdu velmi dobře. Od počátku utkání byl naším největším soupeřem vítr. Přesto už ve 13.min. se prosadil střelou z velkého vápna Mrština. Z otočky napálil míč a ten zapadl pod břevno překvapeného brankáře hostů 1 : 0. Dál jsme měli v utkání převahu, kterou jsme zúročili ve 23.min. Dlouhý míč prodloužil z první Galbavý na sprintujícího Kuhna, který svoje sólo proměnil ve druhý gól umístěnou střelou přes celou branku 2 : 0. Poté se dostali ke slovu hosté. Nejprve ve 26.min. se technická střela otřela o tyč a o minutu později bylo sníženo. Po nepřesné kombinaci Tauše se Šindlerem se zmocnil míče útočník hostů a jeho nepovedený centr z úhlu skončil přesně v naší šibenici 2 : 1. Ve 30.min. se dostal do brejku Galbavý, ale zblízka nastřelil jen nohy brankáře. Do druhého poločasu šel soupeř s podporou větru, ale nedovedl jí využít. Šance se naopak rodili před brankářem hostí. V 65.min. předvedl nádhernou akci Mrština. V pok.území si obloučkem přehodil atakujícího obránce, pak to samé udělal brankáři a míč donesl na prsou do prázdné branky 3 : 1!!! V 75.min. se fintou uvolnil Tauš a předložil Galbavému tutovku na malé vápno. Galbavý však míč špatně trefil a bylo po šanci. Ještě v téže minutě podnikl  výlet stoper Krakeš, přihrál Taušovi na velké vápno, jenže jeho technickou střelu gólman konečky prstů vytáhl mimo branku. Poslední šanci měl v 90.minutě Volf, když ze 20 metrů nastřelil břevno. Celkově se nám v utkání kombinačně příliš nedařilo, ale výborně zahrála celá obrana. Dík patří i trenérům dorostu, kteří uvolnili svého klíčového hráče Krakeše a vlastně obětovali výsledek v Sedlčanech. Utkání velmi dobře řídil rozhodčí Jarolímek.