Sparta Lužná - SK Slaný    0 : 1  (0 : 1)

LANDVOJTOVIČ         KRAKEŠ             KUBA        ŠINDLER

KUHN            HRUBIK          VOLF            TAUŠ

GALBAVÝ            MRŠTINA

Stř: 46.min. – za Tauše  HUSÁREK

52.min. – za Kuhna  PEŠKA                        Připr: Kudrna,Provazník

85.min. -  za Mrštinu  KOKEŠ

K utkání jsme jeli bez kapitána Čablíka, kterého v utkání nahradil dorostenec Krakeš. A byl to on, kdo utkání rozhodl! Zápas byl zpočátku vyrovnaný. Až ve 13.minutě zahrával Hrubik od postranní čáry tr.kop, míč brankář neudržel a dobíhající Krakeš pohotově hlavou dorazil 0 : 1. Ve 29.min. měli tutovku domácí, když naši obránci po tr.kopu nechali hlavičkujícího hráče v pohodě zakončit, ale ten mířil nad. Hned z protiútoku po akci Volfa dorážel zblízka jak Galbavý tak Mrština, jenže gól to nebyl. Ve 33.min. si naskočil na roh Hrubika na zadní tyči Šindler, ale míč šel těsně vedle tyče. Přes převahu až do konce poločasu jsme již neskórovali. Po poločase odstoupil Tauš, který hrál s vysokou teplotou.  Druhý poločas začal bezzubým náporem domácích. V 52.min. musel pro zranění třísel střídat Kuhn. V 60.min. se před pok.územím uvolnil Mrština a jeho střela skončila na břevně. V 65.min. proletěl naším malým vápnem míč podél celé branky a Šaroch zasahoval v poslední chvíli. V 75.min. po střele z úhlu dostal Šaroch perfektním zákrokem míč na roh. V 78.min. tr.kop Hrubika skončil na tyči. O tři minuty později po úniku Galbavého a jeho zpětné přihrávce zakončoval z 8 metrů Volf, ale trefil jen nohy brankáře. Domácí vrhli všechny síly do útoku a jejich tlak ke konci  utkání sílil. Do útoku se při rohových kopech zapojoval i domácí brankář. V 95.minutě po rohovém kopu domácích se dostali do brejku Husárek s Kokešem, ale akci zbytečně zpomalili a nevyužili opuštěné branky ke vstřelení pojišťovacího gólu a o míč přišli. Se závěrečným  hvizdem jsme si konečně mohli vydechnout a radovat se ze 3 bodů! Utkání bylo těžké, zbytečně jsme si ho zkomplikovali, když jsme nedokázali dát druhou branku a vzít tak domácím vítr z plachet.