Slovan Kladno  -  SK Slaný   0 : 1  (0 : 0)

PEŠKA          KUBA          ČABLIK       LANDVOJTOVIČ

KUHN             TAUŠ              VOLF               HRUBIK

PLEVÁK               GALBAVÝ

Stř: 46.min -  MRŠTINA  za Hrubika

65.min -  PROVAZNÍK  za  Galbavého

80.min.-  DUDÁČEK  za Pešku

Připraveni: Kokeš,Kudrna

O povinné tři body, které byly předpokladem v soupeření o první místo, jsme museli perně bojovat. Domácí celek v žádném případě nepředstavoval celek odsouzený k sestupu. Přes převahu v prvním poločase se do první větší šance dostali domácí, ale Šaroch ji ve 21.minutě zlikvidoval. Ve 25.min se po tr.kopu Tauše dostal do šance Kuba, ale brankář Macík zachránil na brankové čáře. Hned z protiútoku musel opět Šaroch řešit ošemetnou situaci před naší brankou. Poslední možnost v prvním poločase na skórování měl ve 44.minutě po tr.kopu Čablík, ale hlavou mířil nad. Do druhého poločasu nastoupil Mrština a na hře se to okamžitě projevilo. V 46.min. střílel po akci Mrštiny Volf vedle, ve 47.min. obešel Mrština i brankáře, ale se střelou váhal tak dlouho, až nastřelil na čáře stojícího obránce. O minutu později prošel Mrština středem obrany a z malého vápna dal nepochopitelně vedle! V 59.min. centroval po úniku Tauš a Plevák hlavou nastřelil tyč. V 68.min. se dostal narážečkou do šance Landvojtovič, ale nastřelil jen gólmana. O minutu později Plevák uvolnil Mrštinu a ten zazdil další tutovku. V 71.min. byl faulován při průniku Tauš a Mrština se vžil do role mstitele. Bohužel svým neomluvitelným chováním a zkratem oslabil mužstvo a dostal společně s domácím hráčem červenou kartu!!! Dál jsme pokračovali v tlaku a bohužel i dál zahazovali šance. V 74.min. prošel Plevák až před gólmana a dal jen těsně vedle. V 76.minutě jsme se konečně dočkali. Plevák svoje sólo konečně proměnil a vedli jsme 0 : 1. Poslední šanci měl v 88.min. Landvojtovič, ale ideální přihrávku Tauše zakončoval nad branku. Utkání se nám příliš nepovedlo, ale mrzí především zranění Galbavého(kotník) a především nedisciplinovanost Mrštiny, který před posledním důležitým utkáním se Žebrákem citelně oslabil mužstvo!!!