SK SLANÝ  - Sokol  KOLEČ    2 : 0   (0 : 0)

LANDVOJTOVIČ     PROVAZNÍK      KUBA     ČABLIK

KUHN           TAUŠ                VOLF         HRUBIK

PLEVÁK              GALBAVÝ

Střídali: 80.min.  -  PEŠKA  za Provazníka

85.min.  -  DUDÁČEK  za  Hrubika

Připraveni: Kokeš,  Mrština

V utkání o povinné tři body jsme nepředvedli příliš dobrou hru. Především v prvním poločase to byl z naší strany souboj s brankářem Plotěným. Zápas jsme začali dobře. Už ve 4.minutě uvolnil Tauš Galbavého, ale ten zblízka trefil jen Plotěného. V 15.min. opět Galbavý po narážečce s Plevákem mířil těsně vedle. Hosté podnikali velmi nebezpečné protiútoky. Při jednom z nich Čablík tečoval centr tak nešťastně, že si dal málem vlastní gól. Šaroch však míč zázračně vykopl před sebe a dobíhající útočník trefil tyč naší branky! Ve 29.min. přihrál Kuhn na penaltu Taušovi, ale ten trefil bombou jen nohy vybíhajícího Plotěného. Ve 32.min. trefil Tauš z tr.kopu ze 20 metrů břevno, míč se odrazil do Plotěného a dorážka Pleváka šla mimo. Ve 35.min. unikl obraně Galbavý a prudkým centrem našel Pleváka před brankou. Jeho dorážka však šla znovu jen do náručí ležícího gólmana. Ve 37.min. mířil Volf z hranice velkého vápna nad. Ve 40.min. měli hosté druhou velkou šanci, ale útočník ji zmařil zbrklou střelou. Poslední šanci měl ve 46.min. Provazník, když po rohu Hrubika nedokázal na zadní tyči dorazit míč do sítě. A tak přestože jsme měli celý první poločas velkou převahu, do šaten se šlo za bezbrankového stavu a nabízelo se srovnání s podobným zápasem proti Lužné (1: 4). Do druhého poločasu jsme vstoupili se snahou o lepší pohyb a větší důraz při napadání. V 61.min. se dostal do sóla Galbavý, ale opět proti výtečnému Plotěnému neuspěl. Ještě v téže minutě vzal nasebe odpovědnost Volf a po samostatné akci umístěnou střelou k tyči dal náš vedoucí gól 1 : 0. V 73.min. měl možnost pojistit výsledek Plevák, ale zdeseti metrů nastřelil jen gólmana. Hosté se za celý druhý poločas dostali jen ke třem brejkům, které však zakončili nepřesnými centry. A tak definitivu dal výsledku znovu Volf, když technicky zakončil akci Kuby a narážečku Pleváka v 84.minutě. Vítězství bylo zasloužené, jen stálo určitě víc sil a nervů, než jsme předpokládali.

PS: v souvislosti s tragédií našich dorostenců se všechny jakoby důležité věci okolo postupů a sestupů scvrknou na úplně NEDŮLEŽITOU a  MALICHERNOU  věc.