PROVAZNÍK          KUBA          ČABLIK       LANDVOJTOVIČ

KUHN             TAUŠ              VOLF               HRUBIK

PLEVÁK               GALBAVÝ

Stř: 65.min-  DUDÁČEK  za Provazníka

70.min -  KUDRNA  za  Šarocha

80.min.-  KOKEŠ  za Galbavého

Připraveni: Hrdlička,Kroc

Do utkání jsme vstupovali s cílem potrápit domácí pohybem a eliminovat spolupráci dvojice Hlásek-Radosta, která minulý týden rozhodla o vítězství Lidic v Tuchoměřicích 5:2. Citelné oslabení pro nás bylo zranění kanonýra Mrštiny v úterním přátelském utkání s Tuchlovicemi. Nástup do zápasu jsme měli raketový. Už ve 3.min. unikl Galbavý po křídle a přesný centr poslal Plevák z malého vápna nad. V 5.min. naběhl na přihrávku Volfa zezadu Tauš a s přehledem dal na 0 : 1. V 7.min. si Volf přihrávku zopakoval tentokrát na Pleváka a bylo to 0 : 2. Ve 12.min. se vyhnul ofsajdové pasti Hrubik a po pasu Čablika obešel i gólmana a zasunul do prázdné branky 0 : 3. Když ve 14.min. Tauš prohodil míč mezi obránci a Volf zakončil sólo na 0 : 4, bylo domácí mužstvo zralé na ručník. Výkon a pohyb středové dvojice Tauš-Volf byl v těchto minutách vynikající. Ve 20.min. se dostali ke slovu i domácí a využili tak zaváhání Šarocha 1 : 4. Konečné skóre prvního poločasu stanovil Hrubik tečovanou bombou ze 20 metrů 1 : 5. Další gólové příležitosti jsme nevyužili. Do druhého poločasu vstoupili hráči s vědomím, že utkání je rozhodnuto. Tempo hry opadlo, což vyhovovalo domácím. Ještě 20 minut jsme kontrolovali vývoj utkání, ale branku se nám již vstřelit nepodařilo. V 69.minutě se prosadili po odraženém rohovém kopu domácí, když střela z velkého vápna prolétla hradbou těl a skončila v síti 2 : 5. V 77.min. předvedl vynikající zákrok Kudrna a střelu mířící do šibenice dostal na roh. A tak konečný účet stanovil v 89.min. střelou pod břevno ze 20 metrů Radosta 3 : 5. Naše vítězství bylo zasloužené. Před dvěma roky zde v podstatě totožné mužstvo dostalo od domácích nakládačku 9:1. Dnes to byl v prvním poločase opravdu exhibiční výkon.