SK Slaný   SK Pavlíkov   6 : 0   (4 : 0)

PROVAZNÍK          KUBA          ČABLIK       LANDVOJTOVIČ

KUHN             TAUŠ              VOLF               HRUBIK

MRŠTINA               GALBAVÝ

Stř: 60.min- PLEVÁK  za Hrubika

65.min -  KUDRNA  za  Šarocha

70.min.- PEŠKA  za  Provazníka

Připraveni: Kokeš,Dudáček

Do utkání se soupeřem, který v boji o záchranu minulé kolo porazil doma Tuchoměřice, jsme vstoupili úspěšně. Už ve 2.min. využil Tauš špatné rozehrávky hostů, prostrčil míč na nabíhajícího Kuhna a ten s přehledem vstřelil první branku 1 : 0. V 11.min. zahrával soupeř nebezpečný tr.kop, ale hlavička šla mimo. Dál jsme měli velkou převahu a bylo jen otázkou času, kdy začnou padat góly. Ve 25.min. vybojoval Galbavý míč, přihrál před velké vápno Hrubikovi a jeho střela znamenala dvougólové vedení 2 : 0. Ve 29.min. měli 100% tutovku hosté, ale Šaroch ji perfektním zákrokem zmařil. Prosadil se až ve 38.min. Galbavý, když po pasu Volfa unikl obráncům, obešel i brankáře a zasunul do prázdné branky 3 : 0. Ve 40.min. se konečně trefil i Mrština. I on po přihrávce Hrubika obešel vše co mu stálo v cestě a dával do prázdné kasy 4 : 0. Poločas zakončil po pasu Tauše pěkným přehozením brankáře Mrština, ale míč skončil jen na břevně. Ve druhém poločase jsme pokračovali ve velmi dobré hře s pěknými góly. V 58.min. po uličce Tauše proměnil soupeře ve slalomové tyčky Mrština a pohodlně zvýšil na 5 : 0 do opuštěné branky. V obraně jsme polevili a nabídli soupeři několik šancí. Ale jak Šaroch, tak střídající Kudrna předvedli výborné zákroky a udrželi nulu na svém kontě. A tak konečné skóre jsme uzavřeli v 81.minutě. Taušovu bombu ze 20 metrů gólman jen vyrazil před sebe a na technické zakončení Pleváka k tyči už neměl nárok 6 : 0. Mužstvo podalo v utkání výborný výkon a především trojice Mrština-Galbavý-Tauš předváděla nádherné kombinace. Po zápase odměnili diváci výkon mužstva zaslouženým potleskem.

V úterý v 18:00 hrajeme doma přátelské utkání se  S.Tuchlovice