PEŠKA          KUBA          ČABLIK        LANDVOJTOVIČ

KUHN         TAUŠ          VOLF           HRUBIK

MRŠTINA               GALBAVÝ

Stř: 68.min- HRDLIČKA  za Hrubika

80.min -  KOKEŠ  za Mrštinu

82.min. –  KUDRNA  za ŠAROCHA

Připraveni: Provazník

Před utkáním bylo jasné, že pouze vítěz může konkurovat Lhotě na špici tabulky. Výbornou hrou a výrazným vítězstvím jsme se dostali na druhé místo a zůstali tak ve hře o postup. Do začátku utkání jsme však vstoupili nepříliš šťastně. Hned v první minutě jsme zahrávali roh. Brankář však míč stáhl ze vzduchu a dlouhým výkopem poslal svoje útočníky do brejku. Ten zastavil až faulem v pok.území Čablík a kopala se penalta. Šaroch vystihl směr střely, jenže míč vytlačil jen za tyč a tak jsme ve druhé minutě prohrávali 1 : 0. Zatlačili jsme soupeře do obrany a snažili se o vyrovnání. Domácí hrozili brejky vedenými rychlým Horelem. Ten se v 25.min. po neodpískaném faulu na Kubu dostal k míči a z 25 metrů trefil tyč naší svatyně. Ve 30.min. vnikl do pok.území Kuhn a byl faulován. Nařízenou penaltu dal opět s jistotou proměnil Šaroch k tyči a bylo vyrovnáno 1 : 1. Ke konci poločasu domácím docházeli síly a naše převaha se zvětšovala. Domácím se opět povedl ve 34.min. brejk, ale Šaroch mužstvo podržel bravurním zákrokem. Ve 40.min jsme předvedli perfektní kombinační akci. Tauš vybojoval míč, posunul na Volfa, který vyslal do brejku Galbavého. Jeho ideální přihrávku poslal do sítě Mrština 1 : 2. O dvě minuty později Čablik vysunul Galbavého, ten v souboji s obráncem našel nabíhajícího Tauše a jeho střela pod padajícím brankářem znamenala zvýšení na 1 : 3. Poločasová připomínka hráčům, že v domácím utkání na podzim jsme také vedli 3:1 a přesto to skončilo remízou, padla tentokrát na úrodnou půdu. Ve 49.min. roh Volfa tečoval MrštinaHrubikovi na zadní tyč. Ten si míč zpracoval a bombou zblízka propálil brankáře 1 : 4. Utkání jsme měli pod kontrolou a především záložní čtveřice předváděla výborný výkon. V 78.minutě stanovil konečný výsledek Mrština. Trestný kop za faul na Volfa poslal z 22 metrů přesně k tyči marně skákajícího brankáře 1 : 5. Domácí tak mohli hodit do ringu ručník. Utkání jsme pak v pohodě dovedli do konce. A tak závěrečná děkovačka jedinému vyslanému zástupci Ultras Fans Jirkovi Drbotovi, který po celý zápas se svým bubnem naše hráče povzbuzoval, byla třešinkou na dortu. Mužstvo podalo výborný výkon především ve hře dopředu. Naše záloha soupeřovu formaci zcela přehrála. Prim v tomto směru hrála dvojice Tauš-Volf.