S.Hostivice - SK Slaný    1 : 2  (0 : 0)

PROVAZNÍK          KUBA          ČABLIK        PEŠKA

KUHN         TAUŠ          VOLF           LANDVOJTOVIČ

MRŠTINA               PLEVÁK

Stř: 73.min-  GALBAVÝ  za  Landvojtoviče

80.min -  HRUBIK  za Kuhna

89.min. – DUDÁČEK za Mrštinu

Připraveni: Kudrna,Kokeš

V utkání se soupeřem, který před 14 dny pokořil Tuchoměřice 4:0, jsme byli po celý zápas lepším celkem. Bohužel dávat góly je pro nás stále velký problém i z jasných situací. Už ve 4.min., po tr.kopu Volfa, hlavičku Mrštiny vyrážel na brankové čáře gólman s notnou dávkou štěstí. Na druhé straně jedinou šanci domácích v prvním poločase uklízel na roh Landvojtovič ve 12.minutě. V 17.min. si Mrština obhodil obránce, ale sám proti brankáři neuspěl s jeho přehozením. Ve 21.min. prokličkoval přes tři hráče Kuhn a zblízka dal těsně vedle. Ve 29.min. obral Volf o míč váhajícího stopera, ale i jeho střela minula branku. Do druhého poločasu jsme šli s cílem trpělivou hrou si vypracovat a proměnit brankové šance. Jenže do první tutovky se dostali v 56.min. domácí. Na dlouhý míč přes naše stopery si naběhl útočník, jenže Šaroch ho perfektním zákrokem vychytal a byl z toho jen roh. Naše převaha byla zužitkována v 70.min., kdy po pěkné kombinaci se dostal do šance Mrština a s přehledem dal na 0 : 1. Dlouho jsme se však neradovali. Hned z rozehrání po rychlém brejku domácí po centru vyrovnali na 1 : 1 ! Výsledek utkání opět určil neúnavný Mrština. Střídající Galbavý obešel v tvrdých soubojích tři hráče, přihrál Mrštinovi a jeho prohození brankáře skončilo za tyčí 1 : 2. Do konce utkání už se skóre nepohnulo a tak jsme slavili zasloužené vítězství.