PROVAZNÍK          KUBA          ČABLIK        PEŠKA

HUSÁREK         TAUŠ          VOLF           PLEVÁK

MRŠTINA                 GALBAVÝ

Stř: 77.min- LANDVOJTOVIČ  za Husárka

80.min -  HRUBIK  za Galbavého

85.min. – DUDÁČEK za Mrštinu

Připraveni: Kudrna,Cimrman,Kokeš,Hrdlička

Po nevydařených zápasech s Lužnou a v Mutějovicích jsme měli v domácím utkání daleko silnějšího soupeře. Po zlepšené hře se nám povedlo zvítězit a posunout se tak v tabulce na třetí místo. Utkání začalo naším náporem a už ve 3.minutě poslal Husárek do pok.území centr, který skončil na břevně. Další šanci měl ve 14.min. Volf, ale centr Mrštiny na zadní tyč poslal bombou vedle. Oboustranně opatrný fotbal pokračoval. Hosté si za celý první poločas nevypracovali jedinou gólovou šanci. Ve 34.min. se uvolnil přes obránce Galbavý a jeho střela z úhlu minula branku. Hned v 1.min. druhého poločasu se prosadil Zavadil a jeho střelu musel Šaroch vyrážet na roh. V 60.min. jsme se konečně dočkali. Tauš se uvolnil na velkém vápně a jeho bombu hostující brankář vyrazil jen před sebe. U vyraženého míče byl dříve Plevák a pod padajícím brankářem zasunul míč do branky 1 : 0. Hosté nasadili do hry Jeslínka, který byl do té doby kvůli zranění z předchozího utkání na lavici. A na hře to bylo znát. V 63.min. po rohu vyhlavičkoval míč z naší brankové čáry Čablik. Hosté otevřeli hru a měli další šanci Zavadilem, který však mířil z 10 metrů nad branku. V 77.min. vystřídal Husárka Landvojtovič a hned jeho první dotyk s míčem skončil gólem. Perfektně si naběhl na kolmici Volfa a s jistotou zavěsil 2 : 0. V 81.min. neúnavný Zavadil trefil břevno naší branky. V 83.min. Peška pěknou střelou donutil brankáře k efektnímu zákroku a byl z toho jen roh. Ke konci utkání se hostům dvakrát nepovedlo vystavení do ofsajdu. Bohužel ani situace 4 na jednoho obránce  a 3 naši hráči jen proti brankáři nevedly ke zvýšení skóre.

23.4.07

SK Slaný     S.Vraný     1 : 1  (1 : 0)

ŠAROCH   (KUDRNA)

PEŠKA      DUDÁČEK        KUBA       PROVAZNÍK

HUSÁREK (HRUBIK)     VOLF       HOŘEJŠÍ  (KROC)      PLEVÁK

MRŠTINA  (KOKEŠ)      HRDLIČKA  (CÍFKA)

V přátelském utkání jsme se ujali vedení v 11.minutě 1 : 0 nádherným gólem Mrštiny z 20 metrů po akci Husárka s Volfem. Ve druhém poločase vyrovnal po brejku na konečných 1:1 Urban.