Chmel  Mutějovice - SK Slaný  2 : 1  (1 : 1)

PROVAZNÍK          KUBA          ČABLIK        JEŽEK

KUHN         TAUŠ          VOLF           PLEVÁK

MRŠTINA                 GALBAVÝ

Stř: 20.min- PEŠKA  za Ježka

80.min -  KOKEŠ  za Galbavého

Připraveni: Dudáček

K utkání do Mutějovic jsme jeli s vědomím, že nás tam nečeká nic lehkého. A domácí pro svoje vítězství udělali opravdu všechno. Zápas začal naším náporem a už v 7.min. se dostal do šance Kuhn, ale zblízka nastřelil jen nohy brankáře. V 17.min. jsme se radovali. Mrština ze 22 metrů bombou mířil přímo k tyči a vedli jsme 0 : 1. Ve 20.min. prošel domácí útočník až před Šarocha, jenže z toho byl jen roh. Ve 22..min. měli opět domácí šanci po nedorozumění v naší obraně, střela však šla nad branku. Ve 29.min. Kuba zastavil domácího útočníka faulem metr před pok.územím. K našemu údivu rozhodčí nařídil pokutový kop a domácí vyrovnali na 1 : 1. Oboustranně nervózní hra pokračovala i ve druhém poločase. Nejprve jsme v 57.min. přežili závar v našem pok.území. O dvě minuty později prošel Plevák přes obránce, který ho poslal k zemi, ale o penaltě jsme si mohli nechat jen zdát. V 66.min. posadil Volf přesný centr na hlavu nabíhajícího Pešky, který v prvním poločase vyměnil zraněného Ježka, jenže míč jen těsně minul šibenici.V 70.min. si naběhl na centr Provazníka Tauš a jeho prudká hlavička trefila v brance stojícího obránce do obličeje a byl to jen roh. V 77.min. po odehraném míči od branky domácích udeřil obránce Mrštinu loktem. Přestože jsme upozorňovali rozhodčího na nehybně ležícího našeho hráče, ten nechal pokračovat ve hře. Domácí se dostali k brejku. Ve sprinterském souboji s Kuhnem útočník padl a následovala červená karta našemu obránci. A tak zatímco na jedné straně hřiště rozhodčí roztrhával chumel hráčů, na druhé straně trenér Lakota sprintoval k ležícímu hráči bez povolení rozhodčího. Resumé celé situace bylo- Kuhn do sprch a Lakota byl vykázán z lavičky. Utkání jsme chtěli vyhrát i v deseti, ale v 83.min. jsme dostali rozhodující gól. Přihrávku do třímetrového ofsajdu pomezní pustil a bylo 2 : 1. Poslední šanci na vyrovnání jsme měli v 91.minutě. Kubův tečovaný tr.kop zastavil brankář na brankové čáře o dobíhajícímu Mrštinovi rozhodčí odpískal faul a konec zápasu. Pokud bychom chtěli atakovat postupové příčky, tak podobně vedené utkání musíme vyhrávat i přes nepřízeň rozhodčích.

17.4.07

SK Slaný     SK Kladno B      0 : 5  (0 : 1)

KUDRNA

PEŠKA      ČABLIK      KRAKEŠ        JEŽEK

KOKEŠ       VOLF       MRŠTINA      CIMRMAN

GALBAVÝ       HRDLIČKA

Stř: Kroc a Cifka

V přátelském utkání jsme v prvním poločase podali dobrý výkon proti diviznímu soupeři. Ve druhém poločase již byla znát převaha soupeře ve všech směrech a jejich vítězství mohlo být ještě vyšší.