PROVAZNÍK          KUBA          ČABLIK        LANDVOJTOVIČ

PLEVÁK         JEŽEK           VOLF            KUHN

MRŠTINA                 GALBAVÝ

Stř: 70.min- PEŠKA  za Provazníka

77.min -  ŠINDLER  za Landvojtoviče

82.min -  CIMRMAN  za Ježka

Připraveni: Kudrna,Kokeš

K utkání, které nás při úspěšném výsledku mohlo vynést na čelo tabulky, přistoupili hráči takovým způsobem, jakoby se Lužná měla porazit sama. A tak jsme si uřízli ostudu, vyhnali diváky z hlediště domů a znehodnotili tak dosavadní jarní výsledky a hru. Kdo viděl minulý týden zápas ve Lhotě, musel si myslet, že nastoupilo úplně jiné mužstvo. Omluvou není ani to, že chyběl ve středu pole Tauš. První poločas jsme začali náporem, ale zároveň první chybou. Šaroch špatně rozehrál od branky a jen nepozornost hostujícího útočníka zažehnala nebezpečí. Ve 20.min. po rohu pálil Provazník z 8 metrů jen do brankáře. Ve 25.min. jsme měli velkou šanci. Tři naši hráči běželi na osamoceného obránce, ale přihrávku Pleváka na Mrštinu zachytil riskantním zákrokem brankář. Ve 36.minutě uvolnil Galbavý na velkém vápně Ježka a jeho bombu zastavila tyč. Odražený míč poslal Plevák hlavou jen do náruče gólmana. Ve 41.min. prošel Mrština až k brankové čáře, zpětným centrem našel nabíhajícího Pleváka, který rybičkou vsítil branku. K našemu velkému údivu pomezní odmával ofsajd! Branka tedy neplatila. Když už se zdálo, že poločas skončí nerozhodně, naběhl si na dlouhý pas hostující útočník. Podstřelil vybíhajícího Šarocha, který ho fauloval a kopala se penalta. Do šatny jsme tedy šli za stavu 0 : 1. Do druhého poločasu jsme šli s cílem zlepšit velmi nepřesné přihrávky a hru. O vyrovnání se postaral po faulu na Ježka, který byl po rohu stržen za dres, Šaroch z penalty 1 : 1 hned v první minutě druhého poločasu. Nic lepšího jsme si nemohli přát. Bohužel dál jsme pokračovali ve špatné hře, kdy naše přihrávky spíše nacházely kopačky soupeře než naše. V 59.min. po centru Kuhna pálil Galbavý ze strany jen do obránce. Ve 65.min. se rychlým útočníkům soupeře povedl perfektní brejk po křídle s přesnou přihrávkou do vápna a ještě lepším zakončením 1 : 2. O sedm minut později po dlouhém autu nechali naši hráči na penaltě volného hráče, který pohodlně zvýšil na 1: 3! V 77.min. jsme měli šanci na snížení. Po akci Mrštiny Kuba zblízka střílel vedle. A tak kalich hořkosti jsme vypili v 90.min. brankou na 1 : 4. A tak si výborně bránící tým s rychlými útočníky zaslouženě odvezl tři body. Naši hráči přes převahu téměř v celém utkání nenašli recept na zdolání devítičlenné obrany. Laxní přístup do začátku utkání se postupně měnil ve velmi špatnou hru a prakticky za celý druhý poločas jsme si nevytvořili čistou gólovou příležitost. Jediný tým, který o vítězství bojoval od začátku do konce, byla skupina Ultra Fans na tribuně. Možná by neškodilo, kdyby někteří hráči šli k nim do učení. Po porážce Lhoty v Berouně se čelo tabulky vyrovnalo. Nám nezbývá, než se divákům omluvit v dalším domácím utkání za 14 dní s Tuchoměřicemi.