PLEVÁK         TAUŠ            VOLF            KUHN

MRŠTINA                 GALBAVÝ

Stř: 81.min-  JEŽEK  za Kuhna

Připraveni: CIMRMAN, ŠINDLER, HRUBIK, DUDÁČEK,  PEŠKA,

V utkání o první místo tabulky jsme předvedli velmi dobrý výkon a jen trochu štěstí nám chybělo k vítězství. Začátek zápasu připomínal spíše šachovou partii, kdy ani jedno mužstvo nechtělo udělat chybu. Výšková převaha domácích se projevovala především při rozích a trestných kopech, které perfektně rozehrával Dubravský na nabíhající spoluhráče. My jsme poprvé zahrozili ve 21.minutě, kdy roh Tauše na malém vápně Plevák jen lehce tečoval a míč skončil vedle branky. Ve 28.min. jsme měli obrovskou šanci strhnout vedení na svou stranu. Tauš uvolnil na velkém vápně Volfa a jeho bombu domácí brankář jen vyrazil. Dobíhající Galbavý dorážel do prázdné branky, ale gólman vynikajícím zákrokem dostal míč na roh. O minutu později dostal Landvojtovič míč po přistrčení Čablika do branky, ale byl odpískán ofsajd. Stejně jako o 5 minut později, když domácí útočník po dlouhém pasu přehodil vybíhajícího Šarocha. Uhodilo až ve 42.minutě. Trestný kop Dubravského točený do branky lehce lízl hlavou domácí obránce a gólem do šatny jsme prohrávali 1 : 0. Do druhého poločasu jsme šli s cílem výsledek zápasu otočit. Zatlačili jsme soupeře do obrany a vyrovnání přišlo brzy. V 50.min. poslal Volf do brejku Pleváka mezi oba stopery. Jeho střelu gólman srazil před Galbavého, který se neukvapil střelou z úhlu, ale našel na penaltě zpětnou přihrávkou Mrštinu a ten vyrovnal na 1 : 1. V 52.min. prošel až před pok.území Tauš a jeho bomba šla těsně nad. Další obrovskou šanci jsme měli v 54.minutě. Tauš v brejku uvolnil Mrštinu, který přešel přes oba stopery a dělal kličku vybíhajícímu brankáři. Ten však nadvakrát šanci zmařil. Domácí se dostali do šance v 65.min, když střela z pravého křídla prošla podél celé branky a skončila v autu. Rozhodnout utkání mohl v 80.minutě Mrština. Povedla se mu vynikající akce, když prokličkoval přes pět hráčů do pok.území. Povedlo se mu i obstřelit brankáře, ale jeho technická střela skončila na tyči. Dobíhající Galbavý odražený míč jen těsně minul. Nakonec jsme mohli i prohrát. V 87.min. tr.kop Dubravského v poslední chvíli uklidil Čablík na roh před naskakujícím stoperem na zadní tyči. Utkání tak skončilo remízou stejně jako zápasy Městečko-Beroun 2:2 a Lužná-Tuchoměřice 2:2 a tak se v tabulce na špici nic nezměnilo. V kvalitním utkání před slušnou návštěvou předvedla obě mužstva výborné výkony. Naše mužstvo bylo na tom lépe kombinačně a po zemi, domácí kralovali ve vzduchu. Do tohoto utkání, kdy se občas zajiskřilo od kopaček, ale méně než se čekalo, zapadla svým objektivním výkonem i trojice rozhodčích. Děkujeme našim divákům, kteří vážili cestu na zápas, za povzbuzování a závěrečný potlesk.

PS: Areál i celkové prostředí mají domácí opravdu na vysoké úrovni. Lze si jen přát, aby našli co nejvíce následovníků.