SK Slaný – Ohnivec Městečko   4 : 0  (2 : 0)

PROVAZNÍK          KUBA          ČABLIK        LANDVOJTOVIČ

KUHN        TAUŠ         VOLF        PLEVÁK

MRŠTINA                 GALBAVÝ

Stř:  73.min – PEŠKA  za Galbavého

76.min -  HRUBIK  za Mrštinu

80.min – ŠINDLER  za Landvojtoviče

Připraveni: CIMRMAN,JEŽEK

Po tréninkové výhře v týdnu se S.Tuřany 8:2(všechny branky dali naši hráči: Mrština 3, Peška a Plevák 2,Kuba z TK- Čablik vlastní,Provazník, který vypomáhal soupeři), jsme nastoupili proti předposlednímu celku tabulky s povinností vyhrát a získat tři body. Povedlo se, ale dlouho jsme se nemohli prosadit. Hosté, mající ve svých řadách i dva futsalové reprezentanty České republiky Šnídla a Urbana, se představili jako technický celek s velmi dobrým ovládáním míče. Jenže v podstatě za celý zápas si nevytvořili brankovou příležitost. Naši územní převahu jsme mohli zúročit v 16.minutě, když Plevák nasadil obránci jesle a ten ho v pok.území poslal hokejovým bodyčekem k zemi, ale rozhodčí nechal pokračovat ve hře. Ve 23.min. rozjel perfektní kombinaci TaušMrštinou na jejímž konci byl Plevák. I tentokrát byl poslán k zemi a penalta byla jasná. Šaroch nezaváhal a vedli jsme 1 : 0. Ve 41.min. po rychle rozehraném tr.kopu poslal Tauš míč do uličky Mrštinovi, ten obešel i brankáře a bylo to 2 : 0. Druhý poločas byl z naší strany o něco lepší. Ve 49.min. Taušovu bombu vytáhl gólman na tyč. O dvě minuty nato chtěli hosté penaltu za nahraný pád. Ale kopala se na druhé straně, když si Mrština  obhodil obránce a ten ho podtrhl. Tauš však nepotvrdil svůj dobrý výkon a hostující brankář mu střelu vystihl a vyrazil. V 63.min. se řítil na osamoceného gólmana Galbavý, jenže zblízka nastřelil jen jeho nohy. V 70.min. Plevákpok.území udělal kličku brankáři a ten aniž by se dotkl míče ho fauloval. Rozhodčí si však už další penaltu netroufl písknout. A tak definitivu dal těsně před svým střídáním Galbavý, když unikl obraně, vyhnul se brankáři a dal do prázdné svatyně  3 : 0. V 75.min. měli hosté jakous takous šanci skórovat, ale tr.kop Šnídla celkem v pohodě dostal Šaroch z pod břevna na roh. V 81.min. střídající Peška uvolnil Kubu a jeho přihrávka, mající oči, našla Volfa na malém vápně před prázdnou brankou - 4 : 0. Že dát branku z malého vápna je někdy těžké potvrdil v 87.min. Volf, když ideální přihrávku Tauše napálil z několika kroků do břevna. V utkání potěšila především zlepšená hra obrany, která vlastně hosty nepustila do jediné vážné šance.