SK Slaný  -  Slovan Kladno    3 : 0  (0 : 0)

LANDVOJTOVIČ          ČABLIK           KUBA         PROVAZNÍK

KUHN         VOLF           TAUŠ          HRUBIK

PLEVÁK             PEŠKA

Stř: 78.min. –  za  Pešku  KOKEŠ

80.min. -   za  Pleváka  CIMRMAN

Do zápasu jsme vstupovali s obavou, jak se podaří nahradit dvojici útočníků Mrština-Galbavý, kteří jsou toho času oba v sádře. Povedlo se i když s mírnými problémy. Do zápasu jsme vstoupili úspěšně. Tauš poslal z rohu míč na hlavu Čablíka a ten ze tří metrů dal těsně vedle. Hosté odpověděli brejkem a nepovedenou střelou z úhlu, která skončila u rohového praporku. Ve 14.min. po kombinaci Tauše s Volfem byl v šanci Peška, ale míč špatně trefil. O minutu později měl gól na hlavě Plevák, jenže skóre se neměnilo. Ve 23.min. se před pok.územím uvolnil Volf a jeho střela skončila na tyči. Ve 30.min. dal o sobě vědět Jalaghonia a po centru snad ze tří metrů halfvolejem přestřelil branku. Ve 41.min. byl hostům po faulu a druhé žluté kartě vyloučen hráč. Ve druhém poločase jsme chtěli početní převahu brankově zúročit. V 58.min. prošel přes tři hráče do pok.území Volf, byl faulován a Šaroch se z penalty nemýlil 1 : 0. V 71.min. jsme předvedli velmi pěknou kombinaci . Volf po individuální akci nacentroval na Pešku, ten hrudí ztlumil míč pro Tauše a jeho bomba z 8 metrů skončila v síti 2 : 0. Poslední branku na 3 : 0 dal v 78.min. Peška po uvolnění Tauše. Prakticky celý druhý poločas se hrál na jednu branku. Hosté se pokoušeli dlouhými míči vysunout Jalaghoniu a po pravdě řečeno naše obrana v početní převaze s ním měla hodně práce a udržela ho i za cenu žlutých karet.