SK Slaný – Sokol  Lidice   3 : 1  (3 : 0)

LANDVOJTOVIČ          ČABLIK           KUBA         PROVAZNÍK

KUHN         VOLF           TAUŠ          PLEVÁK

GALBAVÝ            MRŠTINA

Stř: 56.min. –  za  Kuhna  HUSÁREK

70.min. -  za  Pleváka  HRUBIK              Připr:Kokeš

83.min.-  za Provazníka  PEŠKA

Proti zkušenému mužstvu Lidic jsme podali výborný výkon především v prvním poločase, kdy jsme si vytvořili dostatečný náskok a  rozhodli tak o konečném výsledku. Oproti velmi špatnému výkonu v Pavlíkově byla strůjcem vítězství záložní řada, kdy především Tauš s Volfem, podporováni zezadu kapitánem Čablíkem, vytvářeli útočníkům šance. Utkání jsme začali náporem a už v 9.min. prošel Landvojtovič až před brankáře, jenže trefil jen jeho nohy. Ve 12.min. poslal Tauš do brejku perfektní uličkou Volfa a ten se nemýlil a brankáře po zemi prostřelil 1 : 0. Hned minutu nato Volf uvolnil Galbavého a jeho střela přes celou branku znamenala dvoubrankové vedení 2 : 0. V 15.min. měli hosté jedinou šanci. Jenže oblouček ze 35 metrů dostal Šaroch přes břevno. Ve 20.min. poslal dlouhým pasem Tauš Mrštinu, ten obešel i gólmana a z úhlu zasunul do prázdné branky 3:0. Poslední šanci měl ve 41.minutě Mrština, ale po úniku dal zblízka vedle. Ve druhém poločase jsme pokračovali ještě 20 minut výborně. Pohybem jsme jasně přehrávali soupeře, rodily se i šance, ale gólový efekt nepřišel. V 55.min. šel Mrština sám na brankáře, ale dal zbrkle vedle. O 2 minuty později ho následoval Galbavý, jenže jeho dělovku vytáhl gólman na břevno a roh. Postupně jsme začali šetřit pohybem, což staršímu mužstvu hostů vyhovovalo a projevilo se to i na výsledku. V 73.min. po tr.kopu ze strany se prosadil hlavou hostující Koloušek a snížil na 3 : 1. V 78.min. se tentýž hráč dostal sám proti Šarochovi, ale neuspěl a Šaroch si připsal na svoje konto vynikající zákrok. V 85.min. po závaru před hostující brankou pálil Tauš jen do brankáře. Utkání jsme nakonec vítězně dotáhli do konce. Škoda, že po výborných 65 minutách jsme zvolnili a dali soupeři možnost vylepšit výsledek. Přestože i ve druhém poločase bylo dost šancí dát gól. Stačila k tomu jen jedna včasná přihrávka a vyhnutí se tak ofsajdové pasti hostů. Možná i poloviční dnešní výkon by stačil minulý týden na vítězství v Pavlíkově.